Anthony Mackie gwiazdą widowiska "Desert Warrior"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Anthony+Mackie+gwiazd%C4%85+widowiska+%22Desert+Warrior%22-144566
Anthony Mackie gwiazdą widowiska "Desert Warrior"
źródło: Getty Images
autor: Mondadori Portfolio
Ruszyły zdjęcia do filmu "Desert Warrior". To rozgrywające się w VII wieku w Arabii epickie widowisko. Gwiazdami filmu są Anthony Mackie ("Avengers: Koniec gry"), Aiysha Hart ("Księga czarownic"), Sharlto Copley ("Chappie") i Ben Kingsley ("Iron Man 3"). Ekipa pracuje w Arabii Saudyjskiej.

O CZYM OPOWIE "DESERT WARRIOR"?


Akcja filmu rozgrywa się w VII wieku, gdy Arabia jest podzielona między skłócone plemiona. Imperator Kisra (Kingsley) ma reputację bezwzględnego władcy, ale księżniczka Hind (Hart) odmawia zostania jego konkubiną i kładzie fundament pod konflikt, który zmieni region na zawsze. Ścigana przez najemników Kisry Hind ucieka razem z ojcem na pustynię. Tam będą musieli zaufać tajemniczemu bandycie (Mackie), który nie ma sobie równych wśród wojowników. Hind postanowi połączyć zwaśnione plemiona i stawić czoła przeważającej liczebnie armii imperatora.

GettyImages-1029374414.jpg Getty Images © Francois G. Durand


Reżyseruje Rupert Wyatt ("Geneza planety małp", "Rebelia", serial "Wybrzeże moskitów"). Scenariusz napisali Wyatt, Erica Beeney, David Self i Gary Ross. W obsadzie są również Ghassan Massoud, Sami Bouajila, Lamis Ammar i Géza Röhrig.

Za produkcję odpowiada MBC Studios, część MBC Group, największej firmy mediowej na Bliskim Wschodzie. "Desert Warrior" będzie ich największą produkcją.

ANTHONY MACKIE - GDZIE GO NIEDŁUGO ZOBACZYMY?


Anthony Mackie najbardziej znany jest jako odtwórca roli Falcona w filmach z uniwersum Marvela. Ostatnio ponownie wcielił się w tę postać w serialu platformy Disney+ "Falcon and the Winter Soldier". Niedawno ujawniono, że aktor powróci w kolejnym filmie o Kapitanie Ameryce - tym razem jako tytułowy bohater.


W filmografii Mackiego są również m.in. "Za wszelką cenę", "The Hurt Locker: W pułapce wojny", "Zapada noc", "Sztanga i cash", "Nienawiść, którą dajesz", drugi sezon serialu "Altered Carbon" i jeden z odcinków "Black Mirror".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones