Będą "Niezniszczalni 4". Jason Statham i Megan Fox na pierwszym planie

https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99d%C4%85+%22Niezniszczalni+4%22.+Jason+Statham+i+Megan+Fox+na+pierwszym+planie-143666
Będą "Niezniszczalni 4". Jason Statham i Megan Fox na pierwszym planie
Od pewnego czasu pisaliśmy o tym, że istnieje spora szansa na realizację czwartej części "Niezniszczalnych". Teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie. Zdjęcia do widowiska akcji ruszą w październiku.

Do tej pory mówiło się o październikowym starcie prac nad spin-offem "Niezniszczalnych" pod roboczym tytułem "A Christmas Story". Wszystko wskazuje więc na to, że jest to ten sam projekty tyle tylko, że przekwalifikowano go ze spin-offu w sequel.

W "The Expendables 4" zobaczymy kilka znajomych twarzy. Jason Statham powróci jako Lee Christmas, Dolph Lundgren jako Gunner Jensen, Randy Couture jako Toll Road i Sylvester Stallone jako Barney Ross. Dołączą do nich: Megan Fox ("Aż do śmierci"), Tony Jaa ("Monster Hunter") oraz 50 Cent ("Power").

Szczegóły fabuły są na razie trzymane w tajemnicy. Według źródeł The Hollywood Reporter na pierwszym planie znajdą się postaci grane przez Stathama i Fox.

Za kamerą "The Expendables 4" stanie były kaskader Scott Waugh ("Need for Speed"). Autorem scenariusza jest Spenser Cohen ("Zagłada"). Poprawki do tekstu nanieśli Max Adams ("Six") i John Joseph Connolly.

Film jest wspólnym projektem wytwórni Lionsgate i Millennium Media.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones