Będzie 5. sezon "Stranger Things"? Plus nowe zdjęcia z sezonu 2.

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+5.+sezon+%22Stranger+Things%22+Plus+nowe+zdj%C4%99cia+z+sezonu+2.-125143
Premiera drugiego sezonu "Stranger Things" coraz bliżej, nic zatem dziwnego, że pojawiły się nowe zdjęcia zapowiadające serial. Tymczasem producent Shawn Levy i jeden z showrunnerów, Ross Duffer, wypowiedzieli się na temat przyszłości hitu Netfliksa. 


W siedzibie Netfliksa można było słyszeć pękające serca, kiedy bracia Duffer zasugerowali, że czwarty sezon będzie ostatnim, zdradził Levy. Nagle zaczęli do mnie dzwonić agenci naszych aktorów. Prawda jest taka, że na pewno robimy cztery sezony. Jest jednak duża szansa na piąty. Co dalej - nie wiadomo.

Myślę, że sezon drugi będzie satysfakcjonującym zakończeniem, ale niebezpieczeństwo pozostanie, dodał Duffer. Mamy za dużo spraw do rozwiązania w jednym sezonie. Jeśli się uda, powstaną co najmniej cztery, może więcej. Myślę, że w którymś momencie pojawi się pytanie: czemu ludzie nie opuszczają Hawkins? Stałoby się to zbyt niewiarygodne. To nigdy nie miał być siedmiosezonowy serial.

Jest rok 1984. Mieszkańcy Hawkins w stanie Indiana wciąż nie otrząsnęli się z horroru, który spotkał ich za sprawą Demogorgona i innych sekretów z miejskiego laboratorium. Willowi Byersowi udało się uratować z Drugiej Strony. Tym, którzy przetrwali, zagraża jednak jeszcze potężniejsza i bardziej złowroga istota.

Premiera drugiego sezonu 27 października.

Udostępnij: