Będzie drugi sezon "One Piece". Netflix zamawia nowe odcinki serialu opartego na słynnej mandze

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+drugi+sezon+%22One+Piece%22.+Netflix+zamawia+nowe+odcinki-152076
Będzie drugi sezon "One Piece". Netflix zamawia nowe odcinki serialu opartego na słynnej mandze
źródło: Materiały prasowe
"One Piece" nie podzieli losu "Cowboy Bebop". Zaledwie dwa tygodnie po premierze platforma Netflix podjęła decyzję o przedłużeniu serialu na drugi sezon. "One Piece" to produkcja oparta na popularnej mandze i równie popularnym anime. Od momentu premiery serial plasuje się na szczycie netfliksowego rankingu oglądalności.
   

"One Piece" wróci na platformie Netflix
Producent wykonawczy i twórca oryginalnej mangi Eiichiro Oda ogłosił informację o przedłużeniu serialu na drugi sezon w opublikowanym na YouTubie filmiku.

Dwa tygodnie po premierze otrzymałem wspaniałą wiadomość: Netflix postanowił przedłużyć serial!, poinformował Oda, dziękując fanom za oglądanie produkcji. Przygotowanie scenariuszy zajmie jednak trochę czasu, więc proszę Was o cierpliwość."One Piece" - zwiastun serialu

O czym opowiada "One Piece"?"One Piece" to wyjątkowa opowieść o legendarnych przygodach na wielkim morzu oparta na bestsellerowej mandze Eiichira Ody. Monkey D. Luffy to młody awanturnik, który pragnął wolności, odkąd tylko sięga pamięcią. Wyrusza więc ze swojej wioski na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu bajecznego skarbu, tytułowego One Piece, aby zostać królem piratów. Jednak w tym celu musi zgromadzić załogę, o jakiej zawsze marzył, a także znaleźć statek, na pokładzie którego przetrząśnie każdy cal szerokich mórz, pozostawiając w tyle depczącą mu po piętach piechotę morską i przechytrzając niebezpiecznych rywali na każdym kroku.

W obsadzie są m.in. Iñaki Godoy (Monkey D. Luffy), Mackenyu (Roronoa Zoro), Emily Rudd (Nami), Jacob Romero (Usopp) i Taz Skylar (Sanji). Twórcami serialu są Matt Owens i Steven Maeda.

"One Piece" zadebiutował na platformie Netflix 31 sierpnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones