Chris Rock napisał scenariusz inspirowany "Złym porucznikiem"

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Chris+Rock+napisa%C5%82+scenariusz+inspirowany+%22Z%C5%82ym+porucznikiem%22-139390
Chris Rock napisał scenariusz inspirowany "Złym porucznikiem"
źródło: Getty Images
autor: Gregg DeGuire
Chris Rock, najlepiej znany z występów w komediach z Adamem Sandlerem, w ostatnich latach konsekwentnie rozbudowywał swoje cv, wybierając projekty inne od jego dotychczasowego emploi. Aktor zagrał główną rolę w czwartym sezonie "Fargo", a wiosną przyszłego roku będziemy mogli zobaczyć go jako detektywa w horrorze "Spirala: Nowy rozdział serii Piła". 

W udzielonym magazynowi "The Hollywood Reporter" wywiadowi aktor zdradził szczegóły swoich planów zawodowych. Jeden z nich brzmi szczególnie interesująco. Rock napisał bowiem scenariusz filmu, który opisuje jako "Złego porucznika" z udziałem "szalonej aktorki". Głośny film Abla Ferrary z Harveyem Keitelem w roli głównej opowiada o skorumpowanym, uzależnionym od hazardu i narkotyków policjancie, który bada sprawę gwałtu młodej zakonnicy. W 2009 roku film doczekał się remake'u w reżyserii Wernera Herzoga. Wówczas w główną rolę wcielił się Nicolas Cage.

Oczywiście niewykluczone, że Chris Rock postanowił zrobić z tej historii komedię. Mamy jednak nadzieję, że będzie to kolejny projekt mający na celu przełamanie jego komediowego wizerunku.
Udostępnij: