Co za team! Theron i Cuarón kręcą film o Philipie K. Dicku

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Co+za+team+Theron+i+Cuar%C3%B3n+kr%C4%99c%C4%85+film+o+Philipie+K.+Dicku-147246
Co za team! Theron i Cuarón kręcą film o Philipie K. Dicku
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Zdobywczyni Oscara Charlize Theron oraz zdobywca Oscara Alfonso Cuarón łączą siły. Oboje będą producentami, ona dodatkowo gwiazdą, a on reżyserem filmu "Jane".

Film o nieżyjącej siostrze Philipa K. Dicka. Znamy szczegóły"Jane" będzie nietypową biografią legendarnego pisarza science-fiction Philipa K. Dicka. Pomysłodawczynią fabuły jest córka Dicka Isa Hackett.

Jane była siostrą-bliźniaczką Philipa K. Dicka. Zmarła mając zaledwie sześć tygodni. Ta śmierć odcisnęła głębokie piętno na pisarzu. Jej osoba odgrywała przeogromną rolę w całym życiu Dicka.

GettyImages-476291027.jpg Getty Images © Kevin Winter


Filmowa "Jane" będzie poruszającą, trzymającą w napięciu czarną komedią o wyjątkowym związku kobiety z jej błyskotliwym, zaburzonym bratem-bliźniakiem, który tak się składa, że jest słynnym pisarzem Philipem K. Dickiem. Próbując ratować brata przed realnymi i urojonymi problemami Jane zagłębia się w fascynującym świecie jego twórczości.

Projekt powstanie dla Amazonu.

Alfonso Cuarón i Charlize Theron nie mieli dotąd okazji ze sobą pracować. Dla reżysera może to być pierwszy pełnometrażowy projekt od czasu "Romy". Aktualnie Cuarón kręci z Cate Blanchett serial "Disclaimer". Theron z kolei ostatnio pracuje głównie w dużych widowiskach. W przygotowaniu są "Szybcy i wściekli 10", "The Old Guard 2" "Atomic Blonde 2" z jej udziałem.

Zwiastun filmu "Roma"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones