Cobie Smulders w obsadzie "Secret Invasion". Ponownie wcieli się w Marię Hill

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cobie+Smulders+w+obsadzie+%22Secret+Invasion%22.+Ponownie+wcieli+si%C4%99+w+Mari%C4%99+Hill-144736
Cobie Smulders w obsadzie "Secret Invasion". Ponownie wcieli się w Marię Hill
Cobie Smulders dołączyła do obsady nowego serialu Marvela i Disney+ pt. "Secret Invasion". Aktorka wcieli się ponownie w Marię Hill.

To była agentka organizacji T.A.R.C.Z.A. oraz bliska współpracowniczka Nicka Fury'ego. Jest świetnym taktykiem, potrafi sprawnie posługiwać się bronią i walczyć wręcz. Pojawia się w komiksach Marvela, ich aktorskich i animowanych adaptacjach oraz grach wideo. Do tej pory Smulders wcieliła się  w Hill w siedmiu produkcjach studia Marvel: "Avengers" (2012), "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz" (2014), "Avengers: Czas Ultrona" (2015), "Avengers: Wojna bez granic" (2018), "Avengers: Koniec gry" (2019), "Spider-Man: Daleko od domu" oraz serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y." (2013-2020).

Maria Hill w serialu Marvela i Disney+ "Secret Invasion"Szczegóły "Secret Invasion" są na razie trzymane w tajemnicy. Wiadomo jednak, że jednym z jego bohaterów będzie tajny agent Nick Fury. Podstawą scenariusza mają być wydawane od czerwca 2008 roku 8-zeszytowa seria komiksów opowiadająca o inwazji na Ziemię, jakiej dopuściła się zmiennokształtna rasa kosmitów zwanych Skrullami.

W "Secret Invasion" wystąpią również Samuel L. Jackson (jak Nick Fury), Ben Mendelsohn (w roli Talosa) oraz Olivia Colman, Emilia Clarke, Kingsley Ben-Adir, Christopher McDonald i Killian Scott.

Za kamerą staną Thomas Bezucha, który w ubiegłym roku zrealizował utrzymany w konwencji westernu thriller "Prawo krwi" z Kevinem Costnerem i Diane Lane, oraz Ali Selim znany jako reżyser takich seriali jak "Zabójcze umysły", "Terapia" czy "Trzy dni Kondora".

Smulders mogliśmy ostatnio zobaczyć w serialu "American Crime Story: Impeachment", w którym wcieliła się w Ann Coulter.

Wybieramy najlepsze i najgorsze ekranizacje komiksów Marvela