Czy Jordan Peele ma pomysł na kontynuację "Nie!"?

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+Jordan+Peele+ma+pomys%C5%82+na+kontynuacj%C4%99+%22Nie+%22-147573
Czy Jordan Peele ma pomysł na kontynuację "Nie!"?
źródło: Materiały prasowe
"Nie!" Jordana Peele'a to film pełen tajemnic i zagadek, które tylko czekają na uważnych i chętnych do ich zgłębienia widzów. W jednym z ostatnich wywiadów reżyser odniósł się do jednego z tych sekretów i zasugerował, że być może istnieje szansa na kontynuację filmu.

Jordan Peele nie skończył opowiadać historii z "Nie!"Uważni fani "Nie!" odkryli, że portal IMDB wylicza w obsadzie filmu postać opisaną jako "Nobody" ("Nikt"). Wciela się w nią komik Michael Busch, którego nie znajdziemy jednak w ostatecznej wersji filmu. Buscha można było jednak wypatrzeć w jednym ze zwiastunów, gdzie przechadza się z uśmiechem po planie filmowym, podczas gdy wokół biegają przerażeni ludzie. Prawdopodobnie ma to związek z wydarzeniami na planie serialu "Gordy's Home", o których mowa w filmie. Zobaczcie tajemniczego "Nikogo" w poniższym zwiastunie, około 2'20:


Zapytany o tę postać Jordan Peele powiedział: Historia tej postaci czeka wciąż na opowiedzenie. To kolejny frustrujący sposób na powiedzenie, że cieszę się, iż ludzie są uważni. Myślę, że w przyszłości dostaną więcej odpowiedzi na te pytania. Nie skończyliśmy opowiadać tych historii.

Czy oznacza to, że Peele przygotowuje dłuższą wersję filmu (np z myślą o wydaniu Blu-ray)? A może ma pomysł na prequel bądź sequel? Czas pokaże.


"Mam parę uwag" - omawiamy "Nie!" Jordana Peele'aPosłuchajcie odcinka podcastu "Mam parę uwag", w którym o "Nie!" Jordana Peele'a rozmawiają Julia Taczanowska i Jakub Popielecki:

Zapraszamy do słuchania:


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones