Daniel Craig od Bonda woli nowy film Soderbergha

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Daniel+Craig+od+Bonda+woli+nowy+film+Soderbergha-117741
Daniel Craig ("Spectre") finalizuje rozmowy dotyczące udziału w sensacyjnym thrillerze akcji "Logan Lucky". Nowym nabytkiem obsadowym jest również Katherine Heigl ("Pan i Pani Kiler").

GettyImages-494695774.jpg Getty Images © Adam Berry


Zdjęcia do filmu rozpoczną się pod koniec roku. A to oznacza niemal definitywny koniec na temat możliwości powrotu Craiga do roli Bonda... chyba że producenci "Bonda 25" zdecydują się odłożyć prace nad widowiskiem na później.

Szczegóły fabuły "Logan Lucky" nie są znane. Wiemy jednak, że będzie to historia braci planujących skok podczas wyścigu NASCAR w Charlotte. Preprodukcja już się rozpoczęła, wraz ze startem NASCAR Sprint Cup Series Coca-Cola 600. Sama organizacja sportowa podała, że pomoże twórcom w realizacji projektu.

Wyścigi NASCAR są w Stanach sportem niezwykle popularnym. W tym roku dziesięciokrotnie transmisje wyścigów zajmowały pierwsze lub drugie miejsce pod względem oglądalność wśród weekendowych programów sportowych.

Za kamerą "Logan Lucky" stanie Steven Soderbergh, który kilka lat temu pożegnał się z rolą reżysera. W obsadzie są już Adam Driver i Seth MacFarlane oraz stałe gwiazdy projektów Soderbergha Channing Tatum i Riley Keough.
Udostępnij: