Skazany za gwałty Danny Masterson straci żonę

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Danny+Masterson+straci+%C5%BCon%C4%99.+Bijou+Phillips+wnosi+o+rozw%C3%B3d-152141
Skazany za gwałty Danny Masterson straci żonę
źródło: Getty Images
autor: Myung J. Chun
Były gwiazdor seriali "Różowe lata 70." i "The Ranch" Danny Masterson dostał kolejny cios. Po tym, jak został skazany za dwa gwałty popełnione w 2003 roku, teraz jego żona, była aktorka Bijou Phillips, złożyła pozew rozwodowy.

Dlaczego Bijou Phillips chce rozwodu?Informacja o pozwie rozwodowym zaskoczyła wielu. Bijou Phillips stała bowiem wiernie u boku Danny'ego Mastersona od momentu upublicznienia w 2017 roku oskarżeń na temat gwałtów i jego przemocowego zachowania.

Masterson ostatecznie został uznany winnym popełnienia dwóch gwałtów z użyciem przemocy. We wrześniu usłyszał wyrok: 30 lat pozbawienia wolności. O warunkowe zwolnienie będzie się mógł ubiegać po odsiedzeniu 25 lat. Będzie miał wtedy 72 lata.

I to właśnie zaważyło o decyzji Phillips. Jej prawnik podkreśla, że Pani Phillips zaświadcza, że Pan Masterson jest cudownym ojcem dla ich córki. Był też przy Pani Phillips w najtrudniejszych momentach jej życia. W tym niewyobrażalnie trudnym czasie jej priorytetem musi być jednak córka.

GettyImages-628904232.jpg Getty Images © Paul Archuleta


Bijou Phillips: aktorstwo, scjentologia, oskarżenia o przemocBijou Phillips to była amerykańska aktorka. Jej kariera przypadała na koniec XX i pierwszą dekadę XXI wieku. Przepustką do sławy był film Camerona Crowe'a "U progu sławy". Później wystąpiła m.in. w filmach "Zabić drania" i "Hostel 2". Jej ostatnią rolą była Lucy z serialu "Dorastająca nadzieja". Od 2012 roku nie występuje. Postanowiła skupić się na rodzinie i swoim zdrowiu.

Phillips, podobnie jak Masterson, należy do scjentologów. Mastersona poznała w w 2004 roku na turnieju pokera w Las Vegas i wkrótce potem zaczęli się spotykać. Ślub wzięli w 2011 roku.

Masterson wspierał ją w czasach, kiedy toczyła walkę o swoje zdrowie. Przez pięć lat cierpiała z powodu niewydolności nerek. Ostatecznie w 2017 roku otrzymała przeszczep.

Bijou Phillips była w przeszłości oskarżana o przemocowe i agresywne zachowanie. Daniel Franzese twierdził, że wyśmiewała go i fizycznie atakowała na planie filmu "Zabić drania". Po publikacji jego świadectwa w 2017 roku Phillips publicznie przeprosiła go za swoje zachowanie. Heather Matarazzo miała z kolei być przez nią duszona przed rozpoczęciem zdjęć do slashera "Hostel 2".

Zwiastun filmu "Hostel 2"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones