Del Toro tłumaczy, dlaczego nie będzie "Hellboya III"

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Del+Toro+t%C5%82umaczy%2C+dlaczego+nie+b%C4%99dzie+%22Hellboya+III%22-64028
Guillermo del Toro zdradził w ostatnim wywiadzie udzielonym stacji MTV, dlaczego trzecia część opowieści o  nawróconym synu szatana nie może powstać. Okazało się, że Ron Perlman nie ma nie ochoty spędzać po sześć godzin dziennie na make-upie, tyle bowiem zajmowała charakteryzacja aktora na Big Reda. Perlman nie ma na to teraz czasu, ponieważ związany jest kontraktem na występ w serialu "Sons of Anarchy".  

Del Toro wpadł więc na pomysł, by uśmiercić głównego bohatera w "Hellboyu III" i w ten sposób zakończyć serię. Na takie rozwiązanie oburzył się jednak autor komiksu, na podstawie którego "Hellboy" był kręcony. Mike Mignola woli raczej, by w kolejnych częściach nie pojawiał się już Perlman, niż zgodzić się na śmierć swojego bohatera. "Chociaż skończyłem już pisać o przygodach Hellboya, nie mam zamiaru go uśmiercać. Jeśli del Toro będzie naciskał na swoją wersję, w ogóle przestanę pracować" - mówi.

Tak czy inaczej, del Toro zaznaczył, że bardzo by chciał nakręcić jeszcze jedną część "Hellboya". Wydaje się jednak, że - przynajmniej na razie - nie będzie to możliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones