Ethan Hunt znowu na planie... z dłuższymi włosami. Ekipa "Mission: Impossible 8" wznawia pracę

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ekipa+%22Mission%3A+Impossible+8%22+wznawia+prac%C4%99-154503
Ethan Hunt znowu na planie... z dłuższymi włosami. Ekipa "Mission: Impossible 8" wznawia pracę
źródło: Materiały prasowe
Ekipa widowiska "Mission: Impossible 8" wróciła na plan po spowodowanej hollywoodzkimi strajkami przerwie. Zdjęcia do filmu trwają obecnie w Wielkiej Brytanii, a Tom Cruise został wypatrzony na planie w nowej fryzurze.

Tom Cruise znów na planie "Mission: Impossible 8"GettyImages-1628970544.jpg Getty Images © Don Arnold


Ekipa filmu "Mission: Impossible 8" pracuje obecnie w Derbyshire w Wielkiej Brytanii. Tom Cruise został podejrzany podczas kręcenia sceny samochodowego pościgu. TUTAJ znajdziecie zdjęcia aktora w nowej fryzurze, podobnej do tej, którą Ethan Hunt nosił w części drugiej i czwartej serii.
  
W zeszłym roku reżyser Christopher McQuarrie zdradził, że zanim rozpoczęły się strajki, udało się nakręcić około 40% filmu. Ekipa skończyła już pracę m.in. Afryce i na Arktyce. Ale największa i najbardziej skomplikowana sekwencja filmu wciąż jest niezrealizowana.
       
W zeszłym miesiącu studio Paramount przesunęło premierę filmu i ujawniło, że ósma część serii nie będzie już nosić tytułu "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part Two" (analogicznie pierwsza odsłona "Dead Reckoning" ma stracić dopisek "Part One"). Na razie nie ujawniono nowego tytułu.   

"Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One" - zwiastun

Dlaczego Paramount zmienia tytuły siódmej i ósmej części "M:I"?Zmiana wynika oczywiście z fatalnego (jak na serię) wyniku w box offisie "Mission: Impossible - Dead Reckoning". Widowisko z Tomem Cruise'em okazało się największą ofiarą Barbenheimera. Przy prawie 300-milionowym budżecie zarobiło bowiem na całym świecie zaledwie 567 milionów dolarów.

Jest to wynik gorszy od osiągnięć ostatnich trzech części. Oznacza też, że Paramount stracił na nim co najmniej 100 milionów dolarów.

Studio zamierza więc zrobić wszystko, by powstrzymać w zarodku trend spadkowy. Już dawno zdecydowano, że "Mission: Impossible 8" nie trafi do kin w tym roku. Jego planowana na koniec czerwca premiera została przesunięta aż o rok na drugą połowę maja 2025 roku.

"Mam parę uwag": Rozmawiamy o "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One"


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones