Ezra Miller pogodził się z producentami "Flasha"?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ezra+Miller+pogodzi%C5%82+si%C4%99+z+producentami+%22Flasha%22-133616
Pod koniec marca informowaliśmy o krążących po sieci plotkach, jakoby Ezra Miller pokłócił się z producentami widowiska "The Flash" i zrezygnował z grania tego superbohatera. Jednak opublikowany artykuł na portalu Variety sugeruje, że aktor wciąż z projektem jest związany.


Tekst Variety nie dotyczy produkcji Warner Bros., lecz jest zestawem najważniejszych zdaniem pisma artystów należących do środowiska LGBTQ. Każdej z osób poświęcono krótką notkę. W tej dotyczącej Millera możemy przeczytać, że zagra on ponownie Flasha, ale nastąpi to dopiero po zakończeniu prac nad trzecią częścią "Fantastycznych zwierząt", w której aktor też się pojawi.

Przypomnijmy, że według wcześniejszych doniesień Ezra Miller zrezygnował z udziału w "The Flash", ponieważ nie godził się z wizją reżyserskiego duetu John Francis Daley i Jonathan Goldstein, którzy zostali zaangażowani do nakręcenia widowiska w 2018 roku. Para ma na swoim koncie dwie komedie i podobno chcą utrzymać "The Flash" w lekkim tonie z dużą liczbą zabawnych scen. Na taki obrót sprawy miał się nie godzić Miller. Jemu marzyło się mroczniejsze widowisko. Był tak bardzo zdeterminowany do przekonania producentów do swojego punktu widzenia, że we współpracy z legendarnym autorem komiksów Grantem Morrisonem napisał konkurencyjny scenariusz. Szefowie Warner Bros. chwalili ponoć tekst, ale postanowili trzymać się projektu Daleya i Goldsteina, co miało doprowadzić do odejścia Millera.

Jeśli tekst w Variety oparty jest na świeżych informacjach, najwyraźniej aktor pogodził się z twórcami "The Flash". Nie wiemy jednak, czy zrezygnował on z forsowania mrocznego tonu, czy może to twórcy postanowili odstąpić od pomysłu komedii. Zapewne sytuacja wyklaruje się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Choć biorąc pod uwagę fakt, że "Fantastyczne zwierzęta 3" mają na później przełożoną premierę, film o przygodach Flasha ma szansę trafić do kin dopiero w 2022 roku lub później.
Udostępnij: