Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Deadpool+by%C5%82+tutaj-111690

FOTO: Deadpool był tutaj

  • Twitter
  • autor: mp
  • Filmy, Multimedia
Ryan Reynolds wykorzystał Twittera, by poinformować o tym, że zakończono prace na planie filmu "Deadpool". Przy okazji wrzucił też tę oto fotkę:

dead.jpg


Oczywiście teraz rozpocznie się mozolna praca postprodukcyjna. Jest niemal pewne, że w jej efekcie ekipa i obsada będzie zmuszona powrócić na plan, by zrobić dokrętki. Niemniej jednak trzon widowiska został już przygotowany. Efekt poznamy w lutym 2016 roku. Jednak wcześniej zapewne otrzymamy sporo szczegółów dzięki oficjalnym materiałom i kolejnym przeciekom.

W "Deadpoolu" poznamy genezę najbardziej niekonwencjonalnego antybohatera ze świata komiksów Marvela. Będzie to historia żołnierza jednostek specjalnych Wade'a Wilsona (Ryan Reynolds). Jest on przedmiotem niebezpiecznego eksperymentu, dzięki któremu zyskał zdolność szybkiej regeneracji organizmu. W wyniku przeprowadzonych na nim doświadczeń przybiera nową tożsamość – Deadpoola – i uzbrojony w nowe umiejętności i czarny humor rozpoczyna polowanie na człowieka, który prawie zniszczył jego życie.

Jednym z przeciwników bohatera filmu będzie grany przez Eda Skreina ("Transporter: Nowa moc") Ajax. Jest on również uczestnikiem projektu Weapon X bezpośrednio odpowiedzialnym za to, że Wade Wilson zamienił się w Deadpoola. Złoczyńca jest maszyną do zabijania, która nie czuje bólu, jest superszybka i  niezwykle wytrzymała.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię