FILMWEB OFFLINE: Spotkanie z producentami polskich seriali premium

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/FILMWEB+OFFLINE%3A+Spotkanie+z+producentami+polskich+seriali+premium-134813
W ramach tegorocznej imprezy Filmweb Offline zapraszamy na panel dyskusyjny pt. "Mały ekran, wielki serial" poświęcony polskim serialom premium. 


Rozmówcami Łukasza Muszyńskiego będą cenieni producenci filmowi i telewizyjni: Izabela Łopuch, Aneta Hickinbotham oraz Krzysztof Rak. W portfolio pierwszej znajdziemy m.in. wielkie przeboje stacji HBO: "Bez tajemnic", "Watahę" i "Ślepnąc od świateł". Druga, prócz wielokrotnie nagradzanych filmów "Ostatnia rodzina" i "Boże ciało", ma na swoim koncie realizowane dla Canal+ seriale według bestsellerowych powieści "Żmijowisko" i "Król".  Rak, laureat Złotych Lwów i Orła za scenariusz "Bogów", pełnił funkcję producenta kreatywnego przy "Rojście".

          

Czym jest serial premium i jakimi cechami musi się wyróżniać, aby odnieść sukces? Czy Polska ma szansę stać się znaczącym graczem na rynku wysokojakościowych produkcji telewizyjnych? Dlaczego to właśnie producenci odgrywają kluczową rolę w procesie ich powstawania?  Liczymy na ciekawe spostrzeżenia, barwne anegdoty z planów zdjęciowych oraz żywą dyskusję z udziałem publiczności.

Panel odbędzie się 28 września (sobota) w stołecznej Kinotece. Startujemy o godzinie 16:00. Wstęp na spotkanie tylko dla uczestników Filmweb Offline.

Do zobaczenia!
Udostępnij: