"(Nie)znajomi" premierowo na Filmweb Offline 2019

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/%22%28Nie%29znajomi%22+premierowo+na+Filmweb+Offline+2019-134391
27 i 28 września w Warszawie odbędzie się kolejny Filmweb Offline, czyli spotkanie w realu użytkowników naszego portalu. Aby wziąć udział w imprezie, musicie się zarejestrować TUTAJ.


W trakcie tegorocznego zlotu pokażemy Wam premierowo komediodramat "(Nie)znajomi" z Mają Ostaszewską, Tomaszem Kotem, Łukaszem Simlatem, Katarzyną Smutniak i Michałem Żurawskim w rolach głównych. Inspirowany megahitem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" film opowiada historię grupy przyjaciół, którzy decydują się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

Filmweb Offline to wyśmienite filmy oraz niepowtarzalna okazja, by poznać ludzi, z którymi łączy Was miłość do kina. Wszystkie tegoroczne seanse będą miały miejsce w warszawskiej Kinotece. Będziecie mieli wyjątkową okazję, by obejrzeć przedpremierowo wybrane specjalnie dla Was filmy. Pierwszy seans odbędzie się w piątek wieczorem, 27 września, dwa kolejne - w sobotę w godzinach popołudniowych i wieczornych. Po filmach, również w sobotę 28 września, tradycyjnie zapraszamy na zimne piwo i zabawę do białego rana.

Tradycyjnie w trakcie naszej imprezy zostaną ogłoszeni laureaci Nagród Filmwebu. Aby zagłosować na swoich faworytów, wystarczy kliknąć TUTAJ.


Podczas Filmweb Offline poznamy również laureatów tegorocznego konkursu krytycznofilmowego "Powiększenie". Na Wasze prace czekamy do 25 sierpnia. Więcej na ten temat dowiecie się TUTAJ.

Kolejne szczegóły Filmweb Offline 2019 już wkrótce. Zapraszamy!
Udostępnij: