Gwiazdy "Dochodzenia" ponownie razem przed kamerą

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazdy+%22Dochodzenia%22+ponownie+razem+przed+kamer%C4%85-126944
Znani z serialu "Dochodzenie" Mireille Enos i Joel Kinnaman ponownie spotkają się na małym ekranie. Zobaczymy ich w serialowej wersji dreszczowca "Hanna" z 2011 roku.


Serial ma być zarówno thrillerem, jak i dramatem o dojrzewaniu. To opowieść o niezwykłej dziewczynce (w tej roli Sarah Adina Smith), która próbuje odkryć, kim na prawdę jest, unikając zarazem ścigającej ją agentki CIA.

Enos zagra postać, w którą w oryginale wcieliła się Cate Blanchett. Chodzi o bezwzględną pracownicę CIA Marissę, która poluje na Hannę. Kinnaman będzie ojcem tytułowej bohaterki – twardym ekskomandosem, który w dziczy szkoli córkę na niepokonaną zabójczynię.  

Scenariusz napisze David Farr, który był również współtwórcą oryginału. Jego ostatni projekt to oparty na prozie Johna le Carré "Nocny recepcjonista".

Jestem zachwycony możliwością powrotu do historii Hanny, powiedział Farr. Film Joego Wrighta był oszałamiający, ale film fabularny siłą rzeczy nie pozwala na zgłębienie pewnych wątków. Dlatego cieszę się, że będę mógł zabrać Hannę w nową podróż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones