Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Gwyneth+Paltrow+%C5%BCegna+si%C4%99+z+uniwersum+Marvela-131942

Gwyneth Paltrow żegna się z uniwersum Marvela

  • Variety
  • autor: jp
  • Filmy
Gwyneth Paltrow, która gra Pepper Potts w filmach Marvela od czasu "Iron Mana" (2008), ogłosiła, że po premierze "Avengers: Endgame" zamierza pożegnać się z postacią.

1367363135_8202.jpg

Jestem za stara, żeby występować w kombinezonie, powiedziała 46-letnia aktorka. Miałam wielkie szczęście, że w ogóle wzięłam w tym udział. Zostałam do tego namówiona. Przyjaźniłam się z Jonem Favreau. Kręcenie pierwszego "Iron Mana" było wspaniałym doświadczeniem, podobnie jak obserwowanie, że stał się tak ważny dla fanów. Co to oznacza dla filmowej przyszłości Pepper i Tony'ego Starka? Spekulacje czas zacząć.

Paltrow nie widzi się jako gwiazdy żadnego z kolejnych sequeli, ale zostawia sobie furtkę na gościnne występy. Czuję się zaszczycona, mogąc być częścią czegoś, co jest tak ważne dla wielu ludzi, dodała. Więc oczywiście, jeśli zadzwonią i spytają, czy mogę wrócić na jeden dzień zdjęciowy, zawsze będę gotowa.

Aktorka wypowiedziała się również w kwestii oscarowych nominacji marvelowej "Czarnej Pantery". Jeśli chlebem powszednim kina są superbohaterowie - i pojawiają się w świetnych filmach - to czemu nie? Uwielbiam "Czarną Panterę". Uważam, że to mocny i ważny kulturowo film. Więc to super, że został nominowany.

Paltrow podzieliła się również refleksją na temat przemijania w X muzie: Filmy i cały przemysł wokół nich bardzo się zmieniły w ciągu ostatnich 20 lat. Myślę, że tytuły, z których jestem najbardziej znana, dziś by nie powstały.

Premiera "Avengers: Endgame" 25 kwietnia. 

3 21

zobacz też: