Henry Cavill pokaże cuda szermierki jako nowy "Nieśmiertelny". Aktor zapowiada atrakcje filmu "Highlander"

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Henry+Cavill+poka%C5%BCe+cuda+szermierki+jako+nowy+%22Nie%C5%9Bmiertelny%22-155014
Henry Cavill pokaże cuda szermierki jako nowy "Nieśmiertelny". Aktor zapowiada atrakcje filmu "Highlander"
źródło: Materiały prasowe
Widzieliście już Henry'ego Cavilla z mieczem? Henry Cavill twierdzi, że nic jeszcze nie widzieliście. Aktor pochwalił się właśnie swoim nadchodzący projektem: widowiskiem "Highlander", czyli nową wersją filmu "Nieśmiertelny". Cavill obiecuje spektakularne sceny szermierki i pogłębienie świata serii.
  

Takiego Cavilla jeszcze nie widzieliśmy?GettyImages-1358128687.jpg Getty Images © Juan Naharro Gimenez


Henry Cavill pojawił się na trwającym właśnie CinemaConie, gdzie promował m.in. nadchodzący film Guya Ritchiego ze swoim udziałem, "The Ministry of Ungentlemanly Warfare". Podczas imprezy ujawniono tytuł drugiego nadchodzącego film Ritchiego z Cavillem: "In the Grey" (w jego obsadzie są również Jake Gyllenhaal i Eiza González).

Cavill opowiedział co nieco o nowej wersji "Nieśmiertelnego", którą przygotowuje Chad Stahelski, twórca serii "John Wick". Aktor zapowiada m.in. spektakularne sceny akcji.

Możecie myśleć, że widzieliście już mnie walczącego mieczem, powiedział Cavill, nawiązując do scen walki z serialu "Wiedźmin". Ale nic nie widzieliście.
  
Cavill zasugerował też, że nowy "Highlander" zgłębi świat serii: Jestem fanem oryginalnych filmów, na dobre i na złe. Ale to sytuacja, w której czytając scenariusz po raz pierwszy nie byłem zbyt pewien, w jaka stronę chcą z tym pójść. Kilka pierwszych filmów zasugerowało, że jest tu większy świat, ale, o rany, rzucamy się z tymi postaciami na głęboką wodę.

"The Ministry of Ungentlemanly Warfare" - zwiastun
"Highlander" - co wiemy o nowym "Nieśmiertelnym"?Gwiazdą widowiska "Highlander" będzie Henry Cavill. Za reżyserię odpowiada Chad Stahelski. Twórca sukcesu cyklu "John Wick" podpisał umowę z wytwórnią Lionsgate, na mocy której ma rozwijać nie tylko film "Highlander", ale całe uniwersum zarówno na dużym, jak i na małym ekranie.
  
Oryginalny "Nieśmiertelny" trafił na ekrany w 1986 roku. Film wyreżyserował Russell Mulcahy, a główne role zagrali Christopher Lambert, Sean Connery i Clancy Brown.  To opowieść o szkockim wojowniku, który okazuje się jednym z tzw. nieśmiertelnych - ludzi, których nie można w zwyczajny sposób zabić. Walczą oni ze sobą w odwiecznej rozgrywce o mityczną nagrodę. Zdobędzie ją ten, który pozostanie ostatnim żyjącym nieśmiertelnym.

"Nieśmiertelny" dał początek ekranowej serii, w skład której wchodzą filmy i seriale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones