Ile widzów w Polsce zobaczyło "W głowie się nie mieści 2"? Znamy wyniki po pierwszym weekendzie

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ile+widz%C3%B3w+w+Polsce+zobaczy%C5%82o+%22W+g%C5%82owie+si%C4%99+nie+mie%C5%9Bci+2%22-156112
Ile widzów w Polsce zobaczyło "W głowie się nie mieści 2"? Znamy wyniki po pierwszym weekendzie
Informowaliśmy już o kinowym tryumfie "W głowie się nie mieści 2" zagranicą. Przeczytaj: Box Office Świat: W głowie się nie mieści, jak wielki hit ma Pixar. Także i w Polsce nowa produkcja studia Pixar przyciągnęła przed ekrany liczną widownię. 

Ile widzów w Polsce obejrzało już "W głowie się nie mieści 2"?


Jak podaje odpowiedzialny za dystrybucję filmu Disney, animacja "W głowie się nie mieści 2" w ciągu pierwszych pięciu dni przyciągnęła do kin 359 tysięcy widzów w Polsce. Tym samym zajęła pierwsze miejsce wśród najbardziej dochodowych filmów studia Pixar w naszym kraju. 

O czym opowiada "W głowie się nie mieści 2"?


"W głowie się nie mieści 2" to kontynuacja obsypanej nagrodami animacji z 2015 roku (zdobyła ona m.in. Oscara, ZŁoty Glob i szereg przyznawanych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Twórców Filmu Animowanego nagród Annie). Riley, teraz już nastolatka, mierzy się z dużą życiową zmianą – rozpoczęciem nauki w liceum. W kwaterze głównej (głowie dziewczynki) trwa remont, którego celem jest przygotowanie przestrzeni dla pojawiających się znienacka, zupełnie nowych emocji. Działające do tej pory jako sprawny team Radość, Smutek, Gniew, Strach i Odraza będą musiały nie tylko zaprzyjaźnić się z nieproszonymi gośćmi – Obawą, Wstydem, Zazdrością i Nudą – ale też nauczyć się z nimi współpracować.

W polskiej wersji językowej filmu głosu postaciom użyczyli m.in. Małgorzata Socha (Radość), Maja Ostaszewska (Odraza), Olga Sarzyńska (Obawa), Cezary Pazura (Strach), Kinga Preis (Smutek). Za reżyserię polskiego dubbingu odpowiada Agnieszka Zwolińska, a autorem dialogów jest Kuba Wecsile.

"W głowie się nie mieści 2" w programie Movie się


Przypominamy odcinek programu Movie się, w którym o filmie "W głowie się nie mieści 2" rozmawiają Łukasz Muszyński, Julia Taczanowska i Maciej Łuka. Film spodobał się naszej redakcji tak bardzo, że przyznaliśmy mu znak jakości Filmweb Poleca. Krótkie wideo prezentujemy poniżej: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones