Jade w "Mortal Kombat 2"! Zagra ją gwiazda seriali platformy Netflix

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jade+w+%22Mortal+Kombat+2%22+Zagra+j%C4%85+gwiazda+seriali+platformy+Netflix-150854
Jade w "Mortal Kombat 2"! Zagra ją gwiazda seriali platformy Netflix
Już w czerwcu w Australii mają ruszyć zdjęcia do widowiska "Mortal Kombat 2". A tymczasem poznajemy kolejne gwiazdy filmu. Jak informuje The Hollywood Reporter, szczegóły kontraktu finalizuje właśnie Tati Gabrielle.

Jade w nowej części filmowego cykluZnana z seriali platformy Netflix "Ty" i "Chilling Adventures of Sabrina" Gabrielle miałaby się wcielić w postać Jade. Bohaterka pojawiła się w drugi części growego cyklu. To zabójczyni, która chroni i przyjaźni się z Księżniczką Kitaną. Oczywiście na razie nie wiadomo, na ile filmowa Jade będzie podobna do tej z gier.

GettyImages-1388042257.jpg Getty Images © Jeff Kravitz


Tati Gabrielle to druga nowa osoba w obsadzie "Mortal Kombat 2". Wcześniej informowaliśmy o tym, że Karl Urban wcieli się w postać Johnny'ego Cage'a.

Kto jeszcze pojawi się w filmie, tego nie wiadomo. Szczegóły widowiska są na razie trzymane w tajemnicy. Wiadomo, że za kamerą stanie reżyser pierwszej części Simon McQuoid. Za scenariusz odpowiada Jeremy Slater mający na swoim koncie serial Marvela "Moon Knight".

O filmie "Mortal Kombat"Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconej mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Young trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest Wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

W produkcji wystąpili aktorzy kinowi, telewizyjni oraz zawodnicy sztuk walki, tacy jak Lewis Tan ("Deadpool 2", serial Netflixa "Wu Assassins") w roli Cole’a Younga; Jessica McNamee ("Meg") w roli Sonyi Blade; Josh Lawson ("Gorący temat") w roli Kano; Tadanobu Asano ("Midway") w roli Lorda Raidena; Mehcad Brooks (serial "Supergirl") w roli Jacksona "Jaxa" Bridgesa; Ludi Lin ("Aquaman") w roli Liu Kanga; Chin Han ("Drapacz chmur") w roli Shanga Tsunga; Joe Taslim ("Star Trek: W nieznane") w podwójnej roli Bi-Hana i Sub-Zero oraz Hiroyuki Sanada ("Drapacz chmur") w rolach Hanzo Hasashiego i Skorpiona.

Zwiastun filmu "Mortal Kombat"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones