Joe Russo ("Avengers: Koniec gry") wbija szpilę Martinowi Scorsesemu. Poszło o widowiska komiksowe

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Joe+Russo+kontra+Martin+Scorsese.+Posz%C5%82o+o+blockbustery-152646
Joe Russo ("Avengers: Koniec gry") wbija szpilę Martinowi Scorsesemu. Poszło o widowiska komiksowe
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Skrytykuj filmy Marvela raz czy dwa, cierp w nieskończoność? Martin Scorsese doczekał się prztyczka od jednego z reżyserów "Avengers: Końca gry". Joe Russo opublikował uszczypliwe wideo, w którym skomentował słowa twórcy "Czasu krwawego księżyca". Jak wiadomo, Scorsese nie jest fanem współczesnych blockbusterów. Co na to Russo?

Martin Scorsese chce ocalić kino przed superbohaterami

W jednym z niedawnych wywiadów Martin Scorsese podtrzymał swoją krytykę opartych na komiksach hollywoodzkich widowisk. To groźne, co robią z naszą kulturą, powiedział twórca "Chłopców z ferajny". Bo teraz całe pokolenia będą myślały, że filmy wyglądają tylko w ten jeden sposób.

Zresztą już tak myślą, dodał Scorsese. Co oznacza, że musimy walczyć jeszcze silniej. I ta walka musi przyjść z dołu, od samych filmowców. Mamy braci Safdie, mamy Chrisa Nolana. Musimy uderzać z każdej strony i nie poddawać się.

"Czas krwawego księżyca" - zwiastun
Joe Russo kontra Martin ScorsesePo tym, jak komentarze Scorsesego zostały podchwycone przez media, Joe Russo opublikował na TikToku filmik, w którym żartuje sobie z kolegi po fachu. Russo wykorzystał fragment nagrania, w którym Scorsese rozmawia, że swoim psem, Oscarem. Twórca "Avengers: Końca gry" przedstawia swojego psa o imieniu... Box Office. Klip stał się wiralny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones