Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Kinowy+%22Flash%22+zn%C3%B3w+%C5%82apie+op%C3%B3%C5%BAnienie-130331

Kinowy "Flash" znów łapie opóźnienie

  • Variety
  • autor: mp
  • Filmy
Flash może być najszybszym człowiekiem świata, ale prace nad jego solowymi kinowymi przygodami wleką się od lat. I niestety wciąż nie widać ich końca. Jak podaje portal Variety, "The Flash" zaliczył właśnie kolejne sporo opóźnienie. Zdjęcia rozpoczną się nie wcześniej niż pod koniec 2019 roku, co oznacza, że w kinach możemy się go spodziewać w 2021 roku.

flash.jpg


Powodem takiego stanu rzeczy są problemy ze scenariuszem. Jak się okazuje, mimo wielu lat prac nad tekstem, wciąż nie powstała taka jego wersja, która spodobałaby się szefom Warner Bros.

Kiedy w końcu scenariusz będzie gotowy, to niestety niedostępny będzie grający tytułową postać Ezra Miller. Warner Bros. zaangażował bowiem aktora również do trzeciej części "Fantastycznych zwierząt", do której zdjęcia rozpoczną się w lipcu. Miller będzie mógł przywdziać kostium Flasha dopiero po zakończeniu prac nad tym widowiskiem.

O filmie "The Flash" mówi się od lat. Pierwotnie miał trafić do kin w marcu 2018 roku, a za reżyserię odpowiadał Rick Famuyiwa. Ten odszedł jednak w 2016 roku, za powód podając różnice artystyczne z producentami. Od tamtej pory mimo wielu obietnic tak naprawdę niewiele się z filmem działo. Ostatnią pewną informacją był angaż w styczniu scenarzystów "Spider-Mana: Homecoming" Johna Francisa Daleya i Jonathana Goldsteina na stanowisko reżyserów "The Flash".

3 21

zobacz też: