Koniec czekania! Znamy datę powrotu serialu "Niezwyciężony"

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Koniec+czekania+Wiemy%2C+kiedy+%22Niezwyci%C4%99%C5%BCony%22+powr%C3%B3ci+na+Prime+Amazonu-153772
Koniec czekania! Znamy datę powrotu serialu "Niezwyciężony"
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu animowanego Amazonu "Niezwyciężony". Drugi sezon został przerwany w połowie. A teraz Amazon ogłosił datę powrotu.

Co dalej czeka Marka Graysona?Czwarty odcinek drugiego sezonu serialu "Niezwyciężony" zakończył się wieloma znakami zapytania. Odpowiedź na nie poznamy 14 marca. To właśnie wtedy na Prime zadebiutuje piąty odcinek.


"Niezwyciężony" to ekranizacja komiksu Roberta Kirkmana, autora obrazkowego pierwowzoru "The Walking Dead". Serial opowiada historię licealisty Marka Graysona, syna Ziemianki oraz pochodzącego z kosmosu potężnego Omni-Mana. Tuż po siedemnastych urodzinach chłopak zaczyna odkrywać u siebie supermoce. Jednocześnie powoli zdaje sobie sprawę, że dziedzictwo jego ojca wcale nie jest tak heroiczne, jak mogłoby się wydawać.

W gwiazdorskiej obsadzie "Niezwyciężonego" znaleźli się: Steven Yeun, J.K. Simmons, Sandra Oh, Zazie Beetz, Mark Hamill, Walton Goggins, Jason Mantzoukas, Zachary Quinto, Mahershala Ali oraz Seth Rogen. Ten ostatni jest również jednym z producentów wykonawczych serialu.

Zwiastun 2. sezonu serialu "Niezwyciężony"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones