Młody Han Solo spotka Vadera?

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/M%C5%82ody+Han+Solo+spotka+Vadera-124222
Młody Han Solo spotka Vadera?
Spencer Wilding, aktor odgrywający Dartha Vadera w "Łotrze 1", dołączy do obsady filmu o przygodach Hana Solo. Czy oznacza to, że ponownie zobaczymy na ekranie kultowy czarny charakter? Na 99 procent odpowiedź jest twierdząca, w końcu jeśli idzie o czas akcji, wszystko się zgadza. Ale jak uczy przykład Warwicka Davisa, ten sam aktor może pojawić się w świecie "Gwiezdnych wojen" w kilku różnych rolach, więc wszystko jest możliwe.  

O samej fabule filmu nie wiadomo zbyt wiele - poza tym, że będzie to opowieść o latach młodości tytułowego bohatera. Dowiemy się więc, jak Han Solo stał się złodziejem, przemytnikiem i awanturnikiem, którego znamy. 

W produkcji wystąpią Alden Ehrenreich, Donald Glover, Phoebe Waller-Bridge, Woody Harrelson, Michael K. Williams i Emilia Clarke. Reżyseruje Ron Howard, który zastąpił Phila Lorda i Christophera Millera. Przypomnijmy, że Miller i Lord zostali zwolnieni w momencie, kiedy 3/4 "Hana Solo" było już nakręcone. Angaż Rona Howarda gwarantuje, że wizja Kathleen Kennedy i Lawrence'a Kasdana zostanie w pełni zrealizowana. 

Premiera w maju 2018.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones