Niebinarna postać w serialu animowanym Disney+ "X-Men '97"

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Marvel+zmieni%C5%82+na+niebinarn%C4%85+jedn%C4%85+posta%C4%87+z+serialu+Disney%2B+%22X-Men+%2797%22-154169
Niebinarna postać w serialu animowanym Disney+ "X-Men '97"
Już w marcu na platformie Disney+ zadebiutuje serial animowany "X-Men '97". Remake/sequel kultowego serialu Marvela z lat 90. zaskoczy jednak fanów, bo nie wszyscy bohaterowie powrócą w swoich poprzednich wcieleniach.

Co zmienia "X-Men '97" w uniwersum Marvela?Zmiany w serialu zostały potwierdzone w nowym numerze brytyjskiego magazynu filmowego "Empire". Gazeta zaprezentowała w nim bowiem biogramy bohaterów "X-Men '97".

Uwagę fanów zwrócił Morph. Postać ta potrafi dowolnie zmieniać kształt. W "X-Men '97" została opisana jako postać niebinarna. Ani w serialu "X-Men" ani w komiksach nie była w ten sposób identyfikowana.

Morph ma być w serialu postacią nie tak mroczną, jak to było w przeszłości. Twórcy zapowiadają też, że postać będzie łączyć zabawna kumpelska relacja z Wolverine'em.


"X-Men" – o czym opowiadał serial z lat 90.?Serial "X-Men" emitowany był od 1992 roku i doczekał się pięciu sezonów. Produkcja powstała na podstawie komiksów autorstwa Jacka Kirby'ego i Stana Lee
    
W świecie pełnym strachu przed wrogimi mutantami rodzi się grupa ludzi o nadzwyczajnych, nieprawdopodobnych umiejętnościach. By mogli oni trenować i doskonalić swoje moce bez obaw o własne życie, Profesor Xavier tworzy dla nich na terenie własnej posiadłości Szkołę Młodych Talentów. Od tej pory jako grupa X-Men muszą walczyć o swoje prawa z nadzieją, że uda im się uczynić świat bezpieczniejszym, a ludzie i mutanci wreszcie będą mogli żyć razem w zgodzie i harmonii. Jednak podczas gdy X-Men pod wodzą swojego mentora walczą o pokój, są też tacy, którzy starają się wyeliminować ludzką rasę, aby zrobić miejsce dla istot wyższych – mutantów. Od tej pory zacięta walka toczy się już nie tylko między dwoma gatunkami, ale i pośród nich.

Zwiastun serialu "X-Men '97"Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones