Miesiąc istot nadprzyrodzonych w AXN Black

https://www.filmweb.pl/news/Miesi%C4%85c+istot+nadprzyrodzonych+w+AXN+Black-124606
W nadchodzącym miesiącu AXN Black przeniesie widzów do świata fantasy i horroru. 1 września stacja wyemituje "Midnight Texas" – opowieść o tajemniczym miasteczku w Teksasie, zamieszkałym przez wampiry, wróżki i wilkołaki.


"Midnight Texas" to serial, który powstał w oparciu o powieści Charlaine Harris ("Czysta krew"). Manfred Barnardo, namówiony przez tajemniczego mężczyznę, porzuca swoje życie w Dallas i udaje się do na pozór zwyczajnego miasteczka w Teksasie. Jednak w Midnight nikt nie jest tym, za kogo się podaje. Miasto jest tajemniczym schronieniem dla wampirów, wróżek i czarownic. Razem tworzą niezwykłą rodzinę, która stara się pomagać sobie w trudnych sytuacjach. Miejsce wydaje się idealne dla młodego Manfreda, który jest początkującym medium. Oprócz wiedźmy, upadłego anioła, zawodowej morderczyni, duchów i wampirów w teksańskiej mieścinie mieszkają także zwykli obywatele. Istoty nadprzyrodzone mieszkające w Midnight obowiązuje jedna główna zasada: obywatel nie jest pożywieniem. Jest jednak wielu przybyszy, którzy chcieliby złamać ten zakaz. 

W serialu występują: François Arnaud, Dylan Bruce, Parisa Fitz-Henley, Arielle Kebbel, Jason Lewis, Peter Mensah, Sarah Ramos i Yul Vázquez. Premiera serialu "Midnight Texas" w piątek 1 września o godz. 22:05 w AXN Black. Kolejne odcinki w piątki o godz. 22:05. 
Informacja sponsorowana