Nowe spin-offy "Yellowstone" w drodze. McConaughey dołączy do rodziny Duttonów?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowe+spin-offy+%22Yellowstone%22+w+drodze.+McConaughey+do%C5%82%C4%85czy+do+rodziny+Dutton%C3%B3w-152681
Nowe spin-offy "Yellowstone" w drodze. McConaughey dołączy do rodziny Duttonów?
źródło: Getty Images
autor: Kevin C. Cox
Finał "Yellowstone", czyli druga część piątego sezonu, trafi na ekrany w listopadzie 2024roku. Producenci nie zamierzają jednak na tym poprzestać i plaują kolejne – po "1883" i "1923" – spin-offy opowiadające o losach rodziny Duttonów. Będą to prequel i sequel znane pod roboczymi tytułami "1944" i "2024". 

"1944" i "2024". Co wiemy o nowych spin-offach "Yellowstone"?


Aktualnie o obu projektach wiadomo niewiele. Według niepotwierdzonych informacji gwiazdą "2024" będzie Matthew McConaughey, któremu towarzyszyć będą gwiazdy znane z "Yellowstone".

Po sukcesie "1883" i "1923" planujemy spi-offy "1944" i "2024", które zabiorą widzów w nową, ekscytującą i niespodziewaną, podróż. Złożona i wciągająca historia stała się znakiem rozpoznawczym tej serii i pomogła przekształcić ją w znany na całym świecie fenomen, co zawdzięczamy kreatywnemu geniuszowi Taylora Sheridana – podsumował Chris McCarthy, prezes Showtime & MTV Entertainment Studios.

O czym opowiada "Yellowstone"? Zobacz zwiastun


Serial "Yellowstone" zadebiutował w 2018 roku. Grający główną rolę Kevin Costner został nagrodzony Złotym Globem. Zobaczcie zwiastun: John Dutton (Kevin Costner) wraz z rodziną żyją w Montanie, gdzie prowadzą największe ranczo w Stanach Zjednoczonych. O przejęciu cennej farmy myśli wiele potężnych i wpływowych podmiotów min. firma deweloperska prowadzona przez Dana Jenkinsa (Danny Huston) oraz przywódca indiańskiego rezerwatu sąsiadującego z posiadłością Duttonów, Thomas Rainwater (Gil Birmingham). John twardo odpiera kolejne propozycje i stawia czoło podstępnym wrogom. W walce z nimi wspierają go dzieci - prawnik Jamie (Wes Bentley), bizneswoman Beth (Kelly Reilly) oraz stojący zawsze u boku ojca i pracujący z nim na ranczo, Lee (Dave Annable).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones