Nowy "Doktor Who" jak "Bridgertonowie"? Oto pierwszy teaser

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowy+%22Doktor+Who%22+jak+%22Bridgertonowie%22+Oto+pierwszy+teaser-153411
Nowy "Doktor Who" jak "Bridgertonowie"? Oto pierwszy teaser
BBC udostępniło nowy teaser "Doktora Who"! Tytułowy bohater, tym razem grany przez znanego z "Sex Education" Ncutiego Gatwę, przenosi się m.in. na Abbey Road i do epoki rodem z "Bridgertonów". Krótkie wideo możecie zobaczyć poniżej: Co wiemy o nowych odcinkach "Doktora Who"?


Showrunnerem nowego sezonu "Doktora Who" będzie doskonale znany fanom serialu Russell T Davies. Przypomnijmy: to właśnie walijski scenarzysta w 2005 roku namówił BBC do wznowienia "Doktora Who" po 16 latach przerwy, a potem do 2010 roku nadzorował realizację kolejnych odcinków.  Przyszłość jest tutaj i to Ncuti! - ekscytuje się Davies - Czasami talent staje w drzwiach i jest tak jasny, odważny i genialny, że po prostu cofam się z podziwem, dziękując moim szczęśliwym gwiazdom. Ncuti olśnił nas i w kilka sekund zdobył klucze do TARDIS. Możliwość pracy z nim to zaszczyt.   

Chociaż nadal nie dowierzam, jestem zaszczycona, że zostałam obsadzona jako towarzyszka Doktora - deklaruje Gibson - Ta rola to dar i spełnienie marzeń. Zrobię wszystko, aby godnie zastąpić swoich poprzedników i poprzedniczki. Czy jest lepszy sposób na zrobienie tego niż bycie u boku wspaniałego Ncutiego Gatwy? Nie mogę się doczekać, aż zaczniemy.

Kim jest Doktor?


"Doktor Who" zadebiutował na antenie BBC w 1963 roku i wkrótce stał się międzynarodowym popkulturowym fenomenem. Tytułowym bohaterem serialu jest kosmiczny poszukiwacz przygód, a także ostatni przedstawiciel pozaziemskiej rasy Władców Czasu. Doktor przemierza wszechświat w TARDIS, statku wyglądającym jak niebieska budka policyjna. Podróżując w czasie i przestrzeni, ratuje planety i cywilizacje, a także spotyka słynne historyczne postaci. Kosmita potrafi regenerować swoje ciało, za każdym razem zmieniając przy tym wygląd oraz osobowość. 

Jodie Whittaker od 2017 roku wcielała się w trzynastą inkarnację Doktora. Aktorka była pierwszą kobietą, która otrzymała możliwość grania kultowej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones