WIDEO: "Doktor Who". Poznajcie nowego/starego Doktora

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+%22Doktor+Who%22.+Poznajcie+nowego+starego+Doktora-148151
WIDEO: "Doktor Who". Poznajcie nowego/starego Doktora
Wraz z finałem 13 sezonu serialu "Doktor Who" Jodie Whittaker pożegnała się z kultową rolą. BBC ujawniło, kogo zobaczymy w roli Władcy Czasu w przyszłym roku. Informację zdradza poniższy klip:David Tennant powróci jako DoktorTak, nie przewidzieliście się! To David Tennant, który był już gwiazdą serialu "Doktor Who". Wraz z nim do show powróci Catherine Tate, która ponownie wcieli się w postać Donny Noble.

Powrót tej pary jest związany z planami świętowania 60 rocznicy serialu "Doktor Who". Zobaczymy ich w trzech odcinkach specjalnych, których emisja planowana jest na listopad przyszłego roku.

Regularnym Doktorem w sezonie 14 będzie z kolei Ncuti Gatwa. Ta informacja została podana już w maju. Pierwsze odcinki z nim w roli głównej również zaprezentowane zostaną w przyszłym roku.


Kim jest Doktor?"Doktor Who" zadebiutował na antenie BBC w 1963 roku i wkrótce stał się międzynarodowym popkulturowym fenomenem. Tytułowym bohaterem serialu jest kosmiczny poszukiwacz przygód, a także ostatni przedstawiciel pozaziemskiej rasy Władców Czasu. Doktor przemierza wszechświat w TARDIS, statku wyglądającym jak niebieska budka policyjna. Podróżując w czasie i przestrzeni, ratuje planety i cywilizacje, a także spotyka słynne historyczne postaci. Kosmita potrafi regenerować swoje ciało, za każdym razem zmieniając przy tym wygląd oraz osobowość.

Jodie Whittaker od 2017 roku wcielała się w trzynastą inkarnację Doktora. Aktorka była pierwszą kobietą, która otrzymała możliwość grania kultowej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones