"Doktor Who": Ncuti Gatwa będzie miał nową partnerkę? Kto zastąpi Millie Gibson?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Doktor+Who%22%3A+Ncuti+Gatwa+b%C4%99dzie+mia%C5%82+now%C4%85+partnerk%C4%99+Kto+zast%C4%85pi+Millie+Gibson-153743
"Doktor Who": Ncuti Gatwa będzie miał nową partnerkę? Kto zastąpi Millie Gibson?
źródło: Getty Images
autor: Kate Green
Czyżby Millie Gibson, która partnerowała Ncutiemu Gatwie w nowej odsłonie "Doktora Who", nie była już związana z serią? Podobno aktorka odchodzi po zaledwie jednym sezonie. Kto ją zastąpi? 

Millie Gibson żegna się z "Doktorem Who" po jednym sezonie?


Informacja o zmianach w obsadzie "Doktora Who" wyszła od dziennikarki Nicoli Methven z tabloidowego dziennika "The Daily Mirror". Twierdzi ona, że w Millie Gibson, która w nowej odsłonie serii zagrała Ruby Sunday, nie pojawi się w kolejnym sezonie. Ma ją zastąpić Varada Sethu. Jak na razie ani BBC, ani odpowiedzialne za produkcję studio Bad Wolf, nie odniosły się do sprawy. 

GettyImages-1258333974 (1).jpg Getty Images © Dave Benett

Jak podaje "The Mirror", decyzję o pożegnaniu się z Gibson miał podjąć showrunner Russell T Davies. Aktorka, która nagrała jeden sezon serialu, nie pojawi się już w tegorocznym bożonarodzeniowym odcinku. 

Millie Gibson odeszła, ale pojawiła się nowa towarzyszka, co jest bardzo ekscytujące – mówi źródło, na które powołuje się "The Mirror". Russell cały czas pracuje i nie zostawia niczego odłogiem.

Zdaniem źródła showrunner miał być pod ogromnym wrażeniem talentu Varady Sethu:

Varada to prawdziwy skarb, Russell był po prostu zachwycony jej talentem. Obsada i ekipa naprawdę ją polubili i jesteśmy pewni, że zaskarbi sobie też sympatię fanów.

Skąd znamy Varadę Sethu?


Varada Sethu to urodzona w Indiach aktorka. Jej najbardziej znana to jak na razie Cinta Kaz z serialu "Gwiezdne wojny: Andor". Mogliśmy zobaczyć ją również w takich filmach jak "Przypadkowy przechodzień" i "Jurassic World Dominion" oraz seriali "Hard Sun. Przed Apokalipsą" i "Kontra".

Zobacz zwiastun nowego sezonu "Doktora Who"


W najnowszym sezonie "Doktora Who" w tytułową rolę wciela się znany z "Sex Education" Ncuti Gatwa. Zobaczcie zwiastun seznonu, w którym partneruje mu Millie Gibson

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones