Nowy "Predator" to tak naprawdę film, który ogłoszono rok temu?

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowy+%22Predator%22+to+tak+naprawd%C4%99+film%2C+kt%C3%B3ry+og%C5%82oszono+rok+temu-140351
Nowy "Predator" to tak naprawdę film, który ogłoszono rok temu?
Kilka dni temu Deadline poinformował, że Dan Trachtenberg stanie za kamerą filmu "Predator". Scenarzystą projektu jest Patrick Aison, a producentem John Davis. Teraz portal Alien vs. Predator Galaxy sugeruje, że nie jest to wcale nowy news, że tak naprawdę projekt ten został już ogłoszony w 2019 roku.

Chodzi o news, który jako pierwszy podał portal Discussing Film. Otóż w grudniu 2019 roku strona ogłosiła, że Dan Trachtenberg został wybrany na stanowisko filmu ukrywającego się pod tytułem "Skulls". Jego scenarzystą był... Patrick Aison. A producentem? John Davis!

O tamtym projekcie tak naprawdę niewiele było wiadomo. Znaliśmy jedynie ogólny zarys, według którego bohaterką "Skulls" miała być dziewczyna z plemienia Komanczów, która wbrew tradycji i rodowym obyczajom chce zostać wojowniczką.

Alien vs. Predator Galaxy podaje na potwierdzenie, że "Skulls" i "Predator" to ten sam projekt, informacje zdobyte ze swoich źródeł. Według nich akcja nowego "Predatora" ma się rozgrywać w przeszłości na kontynencie amerykańskim i wśród bohaterów będą Indianie.

Poparciem powyższej teorii jest też tweet samego reżysera. Otóż Trachtenberg napisał, że jest mu smutno, że ludzie już teraz dowiedzieli się o tym, że kręci "Predatora", bo miała to być niespodzianka. Dodał też, że jest związany z projektem już od czterech lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones