Nowy filmowy "Resident Evil" już we wrześniu!

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowy+filmowy+%22Resident+Evil%22+ju%C5%BC+we+wrze%C5%9Bniu-140595
Nowy filmowy "Resident Evil" już we wrześniu!
W Constantin Film musi pracować sporo optymistów. Studio jest przekonane, że za kilka miesięcy pandemia COVID-19 będzie należała już do przeszłości i branża kinowa wróci na właściwe tory. Tak w każdym razie można wnioskować na podstawie tego, co znaleźć można na ich stronie internetowej. Otóż studio podaje tam m.in. datę wejścia do kin nowego "Resident Evil". Jest ona wyznaczona na 9 września 2021 roku.

Za reżyserię odpowiada Johannes Roberts ("Podwodna pułapka"), który tak mówił swego czasu o projekcie: Chciałem wrócić do dwóch pierwszych gier i odtworzyć mrożące krew w żyłach doświadczenie, jakie towarzyszyło mi, kiedy w nie grałem. Jednocześnie chciałem opowiedzieć bardzo ludzką historię o małym umierającym amerykańskim mieście, z którą bez problemu mogłaby się utożsamiać dzisiejsza widownia.

Gwiazdami widowiska są: Kaya Scodelario (Claire Redfield), Hannah John-Kamen (Jill Valentine), Robbie Amell (Chris Redfield), Tom Hopper (Albert Wesker), Avan Jogia (Leon S. Kennedy) i Neal McDonough (William Birkin).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones