Nowy sezon "Pod powierzchnią" już w player!

17 czerwca drugi sezon serialu "Pod powierzchnią" zadebiutował przedpremierowo w player.pl. Platforma na bieżąco uzupełnia swoją bibliotekę o najnowsze produkcje na rynku, dając użytkownikom dostęp do najciekawszych filmów i seriali.

Podpowierzchnia-2_640x360.jpg

Po raz kolejny Grupa TVN Discovery Polska decyduje się, aby najnowsze propozycje programowe TVN w pierwszej kolejności pojawiły się na platformie player.pl. Tym razem użytkownicy serwisu będą mogli przekonać się jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialu "Pod powierzchnią". Pierwszy odcinek drugiego sezonu można obejrzeć po wykupieniu pakietu już 17 czerwca. Kolejne zostaną udostępnione w tygodniowych odstępach. Na antenie TVN emisja serialu planowana jest na jesień.

Zeszłej jesienni "Pod powierzchnią" podbiło serca widzów. Korzystając z wolności jaką daje player.pl, drugi sezon serialu pojawił się 17 czerwca w serwisie. Dzięki temu fani mogą decydować, gdzie, kiedy i na jakim ekranie będą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Naszym celem jest regularne dostarczanie nowych treści, by użytkownicy zawsze mieli świeże propozycje programowe do wyboru – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Drugi sezon "Pod powierzchniąto siedmioodcinkowa produkcja w reżyserii Borysa Lankosza oraz Bartka Konopki. Finałowy odcinek pierwszej serii odkrył przed widzami zaskakującą prawdę o zniknięciu Maksa – synka Marty (Magdalena Boczarska) i Bartka (Bartłomiej Topa). Chłopiec żyje i znajduje się pod opieką swojej dawnej niani – Igi. Co tak naprawdę wydarzyło się przed laty? Dlaczego dziewczyna uprowadziła dziecko? Czy Marta zdoła odzyskać syna? Ola, po dramatycznych wydarzeniach na szkolnym balu, znika wraz z Jankiem. Jak potoczą się ich losy? Czy Maciek zdoła odnaleźć córkę?

W drugim sezonie serialu bohaterowie zmuszeni będą rozliczyć się przeszłością. Czy pod powierzchnią kolejnych kłamstw odkryją prawdę o wydarzeniach sprzed lat, które w nieodwracalny sposób wpłynęły na ich życie?

"Pod powierzchnią" jest autorskim projektem stacji TVN, od początku rozwijanym przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Główną scenarzystką serialu jest Kaśka Śliwińska-Kłosowicz, kierownikiem produkcji Tomasz Parnowski, autorem zdjęć Bogumił Godfrejów, producentką Karolina Izert. Magdalena Boczarska oraz Bartłomiej Topa powrócą w drugim sezonie jako Gajewscy. W rolę Maćka oraz Oli wcielą się ponownie Łukasz Simlat i Maria Kowalska. W obsadzie znaleźli się również Michalina Łabacz, Mateusz Banasiuk, Małgorzata Hajewska – Krzysztofik. Dołączą do nich Agnieszka Suchora, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Kolak oraz Jacek Poniedziałek.
Informacja sponsorowana

zobacz też: