Oto lekarz, żona, przyjaciel i siostra Ala Capone

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oto+lekarz%2C+%C5%BCona%2C+przyjaciel+i+siostra+Ala+Capone-127487
Linda Cardellini ("Bloodline"), Matt Dillon ("Miasto gniewu"), Kyle MacLachlan ("Twin Peaks") i Kathrine Narducci ("Rodzina Soprano") dołączą do obsady filmu "Fonzo" -  to biografia Ala Capone, najsłynniejszego gangstera Ameryki, w którego wcieli się Tom Hardy.

GettyImages-902063996.jpg Getty Images © Matt WinkelmeyerObraz opowie o ostatnich miesiącach życia gangstera. Alphonse Capone przez lata żelazną ręką rządził w Chicago. W końcu został schwytany przez Eliota Nessa. Po dziesięciu latach w więzieniu, jego umysł zżera demencja. Przeszłość staje się dla Capone'a teraźniejszością, a wspomnienia jego brutalnej działalności mieszają się z rzeczywistością...

Cardellini zagra Mae, wieloletnią żonę przestępcy. Dillon będzie Johnnym, jego najbliższym  przyjacielem. MacLachlan wcieli się w Karlocka, jego lekarza, z kolei Narducci - w Rosie, jedną z jego sióstr. 

Za kamerą stanie Josh Trank, dla którego "Fonzo" będzie próbą rehabilitacji po katastrofie, jaką była "Fantastyczna Czwórka" i zamieszaniu, jakie wybuchło, kiedy został odsunięty od reżyserowania jednego ze spin-offów "Gwiezdnych wojen". Zdjęcia rozpoczną się w kwietniu w Nowym Orleanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones