Phoebe Waller-Bridge dołącza do Margot Robbie i Colina Farrella "w fantazyjnej opowieści"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Phoebe+Waller-Bridge+do%C5%82%C4%85cza+do+Margot+Robbie+i+Colina+Farrella+%E2%80%93+Filmweb-155124
Phoebe Waller-Bridge dołącza do Margot Robbie i Colina Farrella "w fantazyjnej opowieści"
źródło: Getty Images
autor: Tristan Fewings
Najnowszy film z udziałem Margot Robbie i Colina Farrella powiększa swoją obsadę. Angaż do "A Big Bold Beautiful Journey" dostały właśnie Phoebe Waller-Bridge, Lily Rabe, Jodie Turner-Smith i Lucy Thomas. Reżyserem projektu jest twórca "Yang" i serialu "Pachinko", Kogonada.

"A Big Bold Beautiful Journey" – co wiemy o filmie?

Jak na razie nie podano szczegółów na temat fabuły filmu. Aktualnie opisywany jest jedynie jako "fantazyjna opowieść o dwojgu nieznajomych i niewiarygodnej podróży, która ich połączy"

Autorem scenariusza jest Seth Reiss, twórca m.in. "Menu" z Ralphem Fiennsem

Co słychać u Phoebe Waller-Bridge?


Twórczyni i jednocześnie gwiazda serialu "Fleabag" stała się w ostatnich latach jedną z najbardziej pożądanych twórczyń w Hollywood. Artystka została nawet zatrudniona do wsparcia scenariusza ostatniego filmu o Bondzie z Danielem Craigiem "Nie czas umierać". Ostatnio można ją było natomiast oglądać w "Indianie Jonesie i artefakcie przeznaczenia", gdzie wcieliła się w Helenę, chrześnicę samego Indiany Jonesa. Niektórzy wieszczą, że to właśnie ona można przejąć po bohaterze bicz w kolejnych częściach. 

"Fleabag"
Aktualnie Waller-Bridge współpracuje z platformą Amazon, dla której przygotowuje ekranizację powieści "Sign Here". Akcja serialu ma się rozgrywać w piekle.

Phoebe Waller-Bridge w "Indianie Jonesie i artefakcie przeznaczenia" – zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones