Phoenix i Mara w nowym filmie autorki "Nigdy cię tu nie było"

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Phoenix+i+Mara+w+nowym+filmie+autorki+%22Nigdy+ci%C4%99+tu+nie+by%C5%82o%22-142853
Phoenix i Mara w nowym filmie autorki "Nigdy cię tu nie było"
źródło: Getty Images
autor: Ernesto Ruscio
Małżonkowie Joaquin Phoenix i Rooney Mara po raz kolejny wystąpią razem na ekranie. Para zagra w "Polaris" - nowym filmie autorki "Nigdy cię tu nie było" oraz "Musimy porozmawiać o Kevinie", Lynne Ramsay.

Brytyjska reżyserka podzieliła się radosną informacją z mediami podczas festiwalu filmowego w Walencji, gdzie odbierała nagrodę Luna de Valencia Award. Ramsay skomplementowała przy okazji Phoeniksa, z którym pracowała wcześniej przy "Nigdy cię tu nie było": Jest szalony, ale to najlepszy aktor, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Wszystko, co robi na planie, ma swój powód.

Filmowczyni nie chciała, niestety, ujawnić szczegółów fabuły "Polaris". Nie zdradziła również, kiedy mają rozpocząć się zdjęcia.

Do tej pory Phoenix i Mara zagrali wspólnie w trzech filmach: "Niej", "Marii Magdalenie" oraz "Bez obaw, daleko nie zajdzie". Laureat Oscara przygotowuje się aktualnie do występów w "Disappointment Blvd" w reżyserii Ariego Astera, a także w "Kitbag" Ridleya Scotta, w którym wcieli się w Napoleona Bonapartego. Mara zagra z kolei u boku Frances McDormand w produkowanej przez Brada Pitta ekranizacji bestsellerowej powieści "Women Talking".
Udostępnij: