Plotka: Będzie trzeci sezon "Wiedźmina"

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Plotka%3A+B%C4%99dzie+trzeci+sezon+%22Wied%C5%BAmina%22-139591
Plotka: Będzie trzeci sezon "Wiedźmina"
Jak wiadomo, trwają obecnie prace na planie drugiego sezonu serialu "Wiedźmin". Wszystko wskazuje na to, że nie będzie on ostatnim. Dociekliwe osoby zauważyły bowiem na stronie Amerykańskiej Gildii Scenarzystów wpis dotyczący trzeciego sezonu "Wiedźmina". Niestety wpis nie zawiera żadnych szczegółów. Mimo to teraz wszyscy oczekują, że platforma Netflix szybko potwierdzi te informacje.

To drugi w ostatnich dniach przypadek, kiedy to Gildia Scenarzystów jest źródłem nowych informacji na temat gorących projektów. To właśnie na ich stronach pojawiła się informacja o absurdalnie długim tytule nowego "Borata". Co prawda okazało się, że nie brzmi on "Borat: Gift of Pornographic Monkey to Vice Premiere Mikhael Pence to Make Benefit Recently Diminished Nation of Kazakhstan", ale strona niewiele się pomyliła. Ostatecznie bowiem film nazwano: "Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan".

"Wiedźmin" jest ekranizacją bestsellerowego cyklu Andrzeja Sapkowskiego. W drugim sezonie obok Geralta z Rivii pojawią się też inni wiedźmini.
Udostępnij: