Potwierdzone info: "Seks w wielkim mieście" powróci

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Potwierdzone+info%3A+%22Seks+w+wielkim+mie%C5%9Bcie%22+powr%C3%B3ci-140848
Potwierdzone info: "Seks w wielkim mieście" powróci
To już pewne: powstanie kolejna odsłona "Seksu w wielkim mieście". Informację o wskrzeszeniu kultowego serialu potwierdziły w mediach społecznościowych jego gwiazdy: Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis.

Nowy projekt powstanie dla serwisu streamingowego HBO Max. 10-odcinkowa limitowana produkcja będzie nosić tytuł "And Just Like That...". Zdjęcia ruszają wiosną w Nowym Jorku. Niestety, na ekranie nie zobaczymy Kim Cattrall, która wcielała się w postać przebojowej, wiodącej bujne życie erotyczne Samanthy Jones.

"Seks w wielkim mieście" dokonał prawdziwego przełomu w mówieniu o obyczajowości mieszkańców współczesnych metropolii. Emitowany w latach 1998–2004 serial opowiadał o grupie nowojorskich przyjaciółek, które spotykały się, by plotkować o swoim życiu erotycznym. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Candace Bushnell, a w główne role wcieliły się Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon i Kristin Davis.

Losy bohaterek doczekały się kontynuacji w dwóch filmach, które trafiły do kin w 2008 i 2010 roku. Powstał także prequel "Pamiętniki Carrie", w którym w tytułową bohaterkę (w oryginalnej wersji graną przez Sarah Jessikę Parker) wcieliła się AnnaSophia Robb.