Trzeci sezon "I tak po prostu..." bez niebinarnej postaci. Sara Ramírez opuszcza produkcję

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Trzeci+sezon+%22I+tak+po+prostu...%22+bez+niebinarnej+postaci.+Sara+Ram%C3%ADrez+odchodzi-154326
Trzeci sezon "I tak po prostu..." bez niebinarnej postaci. Sara Ramírez opuszcza produkcję
źródło: Materiały prasowe
Zmiana w obsadzie trzeciego sezonu serialu "I tak po prostu...", czyli kontynuacji hitu "Seks w wielkim mieście". Produkcję opuszcza Sara Ramírez. Czy to pożegnanie z postacią Che Diaz?
 

"I tak po prostu..." bez Che Diaz
Scenariusze odcinków trzeciego sezonu "I tak po prostu..." są wciąż w trakcie pisania, ale już wiadomo, że nie raczej nie pojawi się w nich Che Diaz, postać którą gra Sara Ramírez. Na razie źródła magazynu "The Hollywood Reporter" nie wykluczają epizodycznego występu (np. w jednym odcinku), ale udział Diaz w trzecim sezonie ma być zdecydowanie ograniczony.

Spekulacja o tym, że Ramírez opuszcza serial trwa od tygodni. Jej powodem jest szereg postów w mediach społecznościowych. Ramírez sugeruje w nich, że Che Diaz - pierwsza niebinarna postać w historii serii - nie jest dowodem na inkluzywność producentów, tylko pustym gestem w stronę społeczności LGBTQ.
   
Postać Che Diaz po raz ostatni pojawiła się w finale drugiego sezonu, zrywając ze swoją partnerką, Mirandą (Cynthia Nixon).

"I tak po prostu…" - zwiastun
O czym opowiada serial "I tak po prostu…"?"I tak po prostu..." po latach kontynuuje wydarzenia z serialu "Seks w wielkim mieście". Trzy bohaterki serialu – Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis) – jako pięćdziesięciolatki mierzą się z problemami współczesnego wielkomiejskiego świata.

W obsadzie są również Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson, Evan Handler i John Corbett.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones