Powstaną aż trzy nowe filmy o przygodach Mad Maksa

Bleeding Cool / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Powstan%C4%85+a%C5%BC+trzy+nowe+filmy+o+przygodach+Mad+Maksa-79999
W wywiadzie dla "Australian Financial Review" George Miller zdradził, że planuje realizację całej nowej trylogii o przygodach Mad Maksa.


Początkowo australijski reżyser chciał nakręcić dwa filmy: "Fury Road" oraz "Furiosa". Gdy jednak zakończył prace nad scenariuszem dwójki, doszedł do wniosku, że ma jeszcze w głowie historię na trzecią część. Aktualnie kontynuuje więc prace nad kolejnym tekstem.

Zdjęcia do "Fury Road" były odkładane przez kilkanaście miesięcy z powodu kłopotów z domknięciem gigantycznego budżetu. Później problemem okazały się warunki pogodowe na planie. Aktualnie wiadomo, że prace nad filmem mają rozpocząć się w kwietniu w Namibii.  

"Fury Road" będzie czwartą częścią losów Mad Maksa. W poprzednich trzech główną rolę zagrał Mel Gibson. Teraz pałeczkę po australijskim gwiazdorze przejął Tom Hardy ("Incepcja").

Max to były policjant, któremu w przeszłości zamordowano rodzinę. Od tego momentu stał się mścicielem w zniszczonym wojną nuklearną świecie. Maksowi przyjdzie zmierzyć się między innymi z szalenie niebezpiecznym gangiem poruszającym się na motorach.
Udostępnij: