Powstanie sequel "Boyhood"?

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Powstanie+sequel+%22Boyhood%22-109945
Mielibyście ochotę na sequel "Boyhood"? Richard Linklater zapewniał wprawdzie, że nie wróci do historii Masona (Ellar Coltrane), jego siostry (Lorelei Linklater) i rodziców (Ethan Hawke, Patricia Arquette), wygląda jednak na to, że nie wyklucza takiej opcji.W pooscarowym podcaście Linklater mówił: "Szczerze? Do niedawna nie dopuszczałem takiej możliwości - historia miała zakończyć się w momencie ukończenia szkoły przez Masona. Ale im dłużej o tym myślę, tym więcej widzę w tym sensu. W końcu okres studiów to czas, w którym decydujemy, kim chcemy być, jaką ścieżką podążyć. Na razie kolekcjonuję wspomnienia, jakieś skrawki emocji, obrazki z czasów, gdy sam miałem 20 lat. Tak samo wyglądało to podczas przygotowań do pierwszego filmu".

Nawet jeśli "Boyhood 2" powstanie, reżyser nie jest pewien, czy będzie realizował obraz 12 lat jak pierwszą część. "To nie byłoby konieczne, 12-letnia struktura pokrywała się ze szkolnymi latami Masona, nie wiem, jak nakręciłbym jego dalsze losy" - mówi. 

Myślicie, że dojdzie do realizacji filmu? W końcu twórca zapowiedział już swój następny obraz "That's What I'm Talking About", który opisuje jako duchowego spadkobiercę "Boyhood". Ma on opowiadać o młodym człowieku i jego życiu w akademiku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones