Poznajcie kolejnych mieszkańców nowej "Planety małp"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Poznajcie+kolejnym+mieszka%C5%84c%C3%B3w+nowej+%22Planety+ma%C5%82p%22-147981
Poznajcie kolejnych mieszkańców nowej "Planety małp"
Trwa proces obsadzania ról w filmie "Kingdom of the Planet of the Apes". Portal The Hollywood Reporter podaje, że do obsady dołączyli: Kevin Durand (ostatnio widziany w serialu "Locke & Key") oraz znany z serialu "Jessica Jones" Eka Darville.

"Kingdom of the Planet of the Apes" początkiem nowej trylogiiZdjęcia do filmu ruszają w październiku, a jego premiera planowana jest na 2024 rok. Główną rolę otrzymała Freya Allan. Angaż otrzymali także: Owen Teague i Peter Macon.

Za kamerą filmu mającego być początkiem nowej trylogii stanie Wes Ball. Jako scenarzyści wymieniani są: Josh Friedman, Rick Jaffa, Amanda Silver i Patrick Aison.

O samej fabule "Kingdom of the Planet of the Apes" na razie niewiele wiadomo. Podano jedynie tyle, że jego akcja rozgrywać się będzie wiele lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie "Wojna o planetę małp".

"Planeta małp" - kultowa seria"Planeta małp" to jedna z najbardziej kasowych marek 20th Century Studios. Wszystko zaczęło się od filmu z Charltonem Hestonem w 1968 roku, który odniósł wielki sukces, dając początek cyklowi trwającemu do połowy lat 70.

W 2001 roku "Planetę małp" nakręcił Tim Burton, ale ta wersja nie przyjęła się.

Cykl odrodził się dekadę temu za sprawą "Genezy planety małp". Uwagę przykuwał sposób wykorzystania motion capture i gra Andy'ego Serkisa jako Caesara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones