Premiera "Czarnej Wdowy" przesunięta

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Premiera+%22Czarnej+Wdowy%22+przesuni%C4%99ta-136987
Disney długo wstrzymywał się z tą decyzją, ale ostatecznie również "Czarna Wdowa" będzie musiała ustąpić przed koronawirusem. Premiera najnowszego filmu Marvel Studios zostaje opóźniona. 


Widowisko ze Scarlett Johansson w roli głównej miało oryginalnie trafić do kin 1 maja. Jeszcze rano wydawało się, że Marvel nie zamierza ustąpić: magazyn Empire opublikował dziś nowe zdjęcia zapowiadające film.


Budżet "Czarnej Wdowy" nie jest oficjalnie znany, ale filmy Marvela kosztują zwykle około 150-200 milionów dolarów. Do zwrotu zysków potrzebują więc zwartej międzynarodowej dystrybucji, która w najbliższym czasie wydaje się nieosiągalna.

Chwilowo nie znamy nowej daty premiery widowiska.

Równocześnie z "Czarną Wdową" Disney przesuwa premiery powstałego pod szyldem Searchlight "The Personal History of David Copperfield" (film był już pokazywany m.in. w Wielkiej Brytanii, ale do amerykańskich kin miał trafić 8 maja) oraz produkcji 20th Century "Kobieta w oknie" (oryginalna data premiery: 15 maja). Dołączają one tym samym do innych opóźnionych tytułów studia, takich jak "Mulan" czy "Nowi mutanci"
Udostępnij: