"Pierścienie Władzy". 2. sezon będzie miał więcej mroku

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyserka+serialu+platformy+Amazon+%22W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%3A+Pier%C5%9Bcienie+W%C5%82adzy%22+opowiada+o+2.+sezonie-154099
"Pierścienie Władzy". 2. sezon będzie miał więcej mroku
"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" to jeden z najdroższych seriali w historii. Produkcja Amazonu jest właśnie w fazie przygotowań drugiego sezonu. Czego możemy się spodziewać? Na to pytanie odpowiedziała Charlotte Brändström.

Więcej mroku, więcej ryzyka. O drugim sezonie "Pierścieni Władzy"Zaczynając w czasach względnego pokoju, śledzimy losy postaci, którym przyszło zmierzyć się ze złem powracającym do Śródziemia. Od najciemniejszych głębin Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy Lindonu i zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Numenoru, aż po najdalsze zakątki mapy - oto opowieść o krainach i bohaterach, których dziedzictwo przetrwa długo po ich odejściu.

Drugi sezon będzie liczył osiem odcinków. Charlotte Brändström jest jedną z trzech reżyserek, które za nie odpowiadają. Brändström pracowała już przy "Pierścieniach Władzy" w pierwszym sezonie. Nakręciła m.in. odcinek "Udûn", w którym znalazła się sekwencja wielkiej bitwy oraz erupcja wulkanu Góra Przeznaczenia.


W drugim sezonie Brändström stanęła za kamerą czterech odcinków. Oto, co powiedziała na ich temat:

To, co mogę powiedzieć, to że będzie więcej mroku, więcej ryzyka, a fabuła będzie bardziej skupiona na postaciach. Uważam, że czekają nas naprawdę ciekawe odcinki. Obejrzałem je, w surowej wersji, przez Święta. Wierzę, że będzie to dobry sezon. Próbowaliśmy uczynić go bardziej ponurym, "brudnym". I nie chodzi mi tu wyłącznie o aspekt wizualny, ale o większy autentyzm. Zaplanowaliśmy kilka zaskakujących zwrotów akcji.

Drugi sezon serialu "Władca Pierścieni: Pierścieni Władzy" jest obecnie w fazie postprodukcji.

Oceniamy pierwszy sezon serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones