"Bad Boys 4". Premiera w czerwcu, a zdjęcia dopiero skończono

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Will+Smith+og%C5%82asza+koniec+zdj%C4%99%C4%87+do+filmu+%22Bad+Boys+4%22-154425
"Bad Boys 4". Premiera w czerwcu, a zdjęcia dopiero skończono
źródło: Materiały prasowe
Will Smith poinformował na Instagramie, że zakończono zdjęcia do filmu "Bad Boys 4". Oznacza to, że twórcom nie zostało zbyt wiele czasu na montaż i postprodukcję. Amerykańska premiera wyznaczona jest bowiem na 7 czerwca.

Co wiemy o "Bad Boys 4"?Za kamerą nowego filmu staną twórcy "Bad Boys for Life" Adil El Arbi i Bilall Fallah. Z kolei scenarzystą jest  Chris Bremner, który również pracował nad ostatnią odsłoną przygód Mike'a Lowreya (Will Smith) i Marcusa Burnetta (Martin Lawrence). Taka ekipa raczej nie dziwi – zanim COVID-19 zamknął kina w marcu 2020 roku, "Bad Boys for Life" zdążyło zarobić na świecie ponad 426 milionów dolarów, zaś w ciągu pierwszych czterech dni wyświetlania zwróciło niemal cały, 90-milionowy budżet. Producentem będzie weteran cyklu i całej branży, Jerry Bruckheimer


Nowa odsłona ma mieć lżejszy ton. Twórcy zapowiadają więcej komedii.

W obsadzie oprócz Smitha i Lawrence'a znaleźli się i inni weterani serii: Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig i Paola Núñez. Nowymi nabytkami są z kolei: Eric Dane, Ioan Gruffudd i Rhea Seehorn. Na planie pojawiła się również Tasha Smith, która zastąpiła Theresę Randle w roli żony Marcusa.

Zwiastun "Bad Boys for Life"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones