Russell Crowe i Liam Hemsworth gwiazdami akcyjniaka "Land of Bad"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Russell+Crowe+i+Liam+Hemsworth+gwiazdami+akcyjniaka+%22Land+of+Bad%22-146314
Russell Crowe i Liam Hemsworth gwiazdami akcyjniaka "Land of Bad"
źródło: Getty Images
autor: Michael Kovac
Russell Crowe i Liam Hemsworth zagrają w filmie akcji "Land of Bad". Produkcja rozpocznie się już we wrześniu w Australii.

GettyImages-1158078513 (1).jpg Getty Images © Jamie McCarthy
Russell Crowe podczas nowojorskiej premiery serialu "Na cały głos"

O czym opowie "Land of Bad", wspólny film Russela Crowe'a i Liama Hemswortha?


Crowe zagra Reapera, operatora wojskowego drona wspierającego specjalny oddział Delta Force podczas operacji na południu Filipin. Niestety coś idzie nie tak. Reaper ma 48 godzin na przeprowadzenie akcji ratunkowej. Hemsworth wcieli się w kontrolera lotów, który niespodziewanie zostaje wciągnięty w misję. Dron jest ich jedyną bronią, a zarazem narzędziem komunikacji.

Za kamerą stanie William Eubank ("Głębia strachu", "Paranormal Activity: Bliscy krewni"), będący także współautorem scenariusza obok Davida Frigerio. Reżyser nie kryje zadowolenia z obsady. Praca z tak utalentowanymi aktorami jak Russell i Liam to spełnienie marzeń. Obaj są niesamowitymi wykonawcami, którzy pokażą braterstwo łączące ich bohaterów – powiedział. 

"Land of Bad" nie będzie pierwszą wspólną produkcją pochodzących z Australii aktorów. Crowe, który w 2014 roku zadebiutował jako reżyser dramatem wojennym "Źródło nadziei", pracuje właśnie nad swoim drugim filmem – thrillerem "Poker Face". Jedną z ról powierzył właśnie Liamowi Hemsworthowi

Najważniejsze role Russella Crowe'a


Russell Crowe to urodzony w Australii aktor. Zwrócił na siebie uwagę rolą neonazisty w dramacie "Romper Stomper". W Hollywood zadebiutował u boku Sharon Stone w westernie "Szybcy i martwi". W swoim CV ma występy w takich filmach jak "Dowód życia", "Piękny umysł", "Pan i władca: Na krańcu świata", "Robin Hood", "Les Misérables: Nędznicy" czy "Nice Guys. Równi goście". Największą sławę i sympatię publiczności przyniosła mu rola Maximusa w "Gladiatorze" Ridleya Scotta. Został za nią nagrodzony Oscarem. W 2019 roku zagrał w serialu "Na cały głos". Wcielił się w nim w Rogera Ailesa, szefa stacji Fox oskarżonego przez pracownice o liczne przypadki molestowania. Za rolę tę został nagrodzony Złotym Globem. Wkrótce będziemy mogli zobaczyć go w roli Zeusa w widowisku "Thor: Miłość i grom". Zobaczcie jego zwiastun: Najważniejsze role Liama Hemswortha


Liam Hemsworth znany jest przede wszystkim jako Gale Hawthorne, bohater cyklu "Igrzyska śmierci". Zagrał również w takich produkcjach jak "Ostatnia piosenka", "Empire State: Ryzykowna gra", "Dzień niepodległości: Odrodzenie", "Jak romantycznie!" czy serialu "Most Dangerous Game".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones