Ruszają zdjęcia do "Hateful Eight" Quentina Tarantino

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ruszaj%C4%85+zdj%C4%99cia+do+%22Hateful+Eight%22+Quentina+Tarantino-109402
Dobra wiadomość dla fanów kina, entuzjastów westernu i miłośników "Django". Quentin Tarantino oficjalnie rozpoczął zdjęcia do swojego najnowszego filmu, "The Hateful Eight"


Pierwszy klaps padł w piątek w Telluride w stanie Colorado. Do obsady filmu dołączyło też troje nowych aktorów: Lee Horsley, Craig Stark i Belinda Owino.

Poza tym w produkcji zagrają m.in.: Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walter Goggins, Demian Bichir, Michael Madsen i Channing Tatum.

Akcja "Hateful Eight" rozgrywa się sześć lub osiem, lub dwanaście lat po wojnie secesyjnej. Przez pogrążone w zimowym śnie Wyoming podąża dyliżans z łowcą głów Johnem Ruthem oraz więźniarką Daisy Domergue. Para zmierza do miasteczka Red Rock, gdzie Ruth - znany w tych stronach jako Kat - ma postawić Domergue przed obliczem wymiaru sprawiedliwości. Bohaterowie spotykają na drodze dwóch nieznajomych: majora Marquisa Warrena, byłego żołnierza Unii, który stał się niesławnym łowcą głów, oraz renegata z Południa Chrisa Mannixa, który twierdzi, że jest nowym szeryfem w mieście. Zagubieni w zamieci śnieżnej Ruth, Domergue, Warren i Mannix znajdują schronienie w Pasmanterii Minnie - przystanku dla dyliżansów położonym w górskiej przełęczy. Na miejscu nie zostaną przywitani przez właścicielkę, lecz przez czterech nieznajomych: Boba opiekującego się przybytkiem pod nieobecność Minnie, kata Red Rock Oswaldo Mobraya, hodowcę krów Joe Gage'a oraz generała armii Konfederatów Sanforda Smithersa. Wraz z upływem czasu ośmioro podróżników zdaje sobie sprawę, że mogą nie dotrzeć do Red Rock.