Stallone o zbliżającym się 50-leciu kariery: "Jestem dinozaurem i jestem z tego dumny"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Stallone+o+zbli%C5%BCaj%C4%85cym+si%C4%99+50-leciu+kariery%3A+%22Jestem+dinozaurem+i+jestem+z+tego+dumny%22-152131
Stallone o zbliżającym się 50-leciu kariery: "Jestem dinozaurem i jestem z tego dumny"
źródło: Getty Images
autor: Ryan Emberley
W sobotę, 16 września, podczas trwającego właśnie festiwalu w Toronto, odbyła się premiera opowiadającego o Sylvestrze Stallonie dokumentu "Sly". W wypowiedzi dla Entertainment Tonight Canada aktor i bohater produkcji stwierdził, że czuje się już dinozaurem kina akcji.

Sylvester Stallone: "Myślę o sobie jak o dinozaurze i jestem z tego dumny"


W wypowiedzi dla Entertainment Tonight Canada Sylvester Stallone opowiedział o odczuciach, jakie towarzyszą mu w związku ze zbliżającym się 50-leciem kariery. 

Nie można być na to gotowym. Czas trwania tej kariery jest oszałamiający – powiedział. Nie tylko dlatego, że nie wiem, ile jeszcze możecie czekać. Społeczeństwo się zmienia, kino jest bardziej skomercjalizowane, szybsze. Więc ta długowieczność jest dla mnie nagrodą.

Aktor kontynuował: 

Myślę o sobie jak o dinozaurze, rozumiecie, co mam na myśli? I jestem z tego bardzo dumny. Ale tak, naprawdę trzeba się nad tym zastanowić. To nieprawdopodobne. Chodzi o to, że minęło już prawie 50 lat... Więc nie traktuję tego jako oczyswistości, ale napradę chcę spędzić czas z bliskimi. Większość tego, który został.


Zobacz zwiastun dokumentu "Sly"


"Sly", dokument poświęcony Sylvestrowi Stallone'owi, ma trafić na Netflix już 3 listopada. Zobaczcie jego zwiastun: Już od niemal 50 lat Sylvester Stallone dostarcza wspaniałej rozrywki milionom widzów, wcielając się w bohaterów kultowych serii takich, jak "Rocky", "Rambo" czy "Niezniszczalni". Ten retrospekcyjny dokument pokazuje mało znane oblicze nominowanego do Oscara aktora, scenarzysty, reżysera i producenta, zestawiając jego inspirującą historię z legendarnymi kreacjami aktorskimi, które powołał do życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones