Starzy znajomi powrócą w kontynuacji "Sicario"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Starzy+znajomi+powr%C3%B3c%C4%85+w+kontynuacji+%22Sicario%22-116770
We wrześniu ubiegłego roku pisaliśmy, że w Lionsgate trwają prace nad drugim "Sicario". Teraz w rozmowie z "The Hollywood Reporter" producenci filmu postanowili ujawnić kilka szczegółów dotyczących kontynuacji.


Nie mogę zdradzić Wam fabuły, ale na ekran powrócą Emily Blunt, Benicio Del Toro i Josh Brolin - zapowiedział Trent Luckinbill. Dodał, że sequel ma skupić się na granej przez Del Toro ambiwalentnej moralnie postaci Alejandra.

Scenariusz pisze Taylor Sheridan, który wymyślił również fabułę pierwszej części. Producenci chcieliby, aby na stanowisku reżysera powrócił Denis Villeneuve. Mają nadzieję, że Kanadyjczykowi uda się znaleźć wolny czas na realizację "Sicario 2".

W jedynce młoda agentka FBI Kate Macer przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macer tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany "konsultantem", który jak się okaże ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macer największym szokiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones